snowboard ACE CRACKER S2

Snowboard, ktorý je naozajstným kandidátom ako do parku tak v teréne, je nabitý mnohými prvkami, ktoré každý snowboardista využije vo svoj prospech.

SHOCKER ROCKER - j..

Množstvo :
  • Kód: ACE-SN-0002
  • Prepravná hmotnosť: 2000g
  • Výrobca: ACE
  • Dostupnosť: 3-5 dní
Dĺžka :

Snowboard, ktorý je naozajstným kandidátom ako do parku tak v teréne, je nabitý mnohými prvkami, ktoré každý snowboardista využije vo svoj prospech.

SHOCKER ROCKER - je snowboardová doska navrhnutá tak, aby snowboarding na nej bol prekvapivo zábavný, bez ohľadu na to, kam sa zvrtnete. All-terrain konštrukcia vám pomôže zdolať terénne hrany na ťažko prístupných miestach. Čoskoro zistíte, že sa snažíte o pohyby, o ktorých ste si nikdy nemysleli, že by ste ich mohli zvládnuť.

Shocker Rocker sa môže zo začiatku zdať trochu divný, ale rýchlo sa stane vaším obľúbeným nástrojom k prežívaniu a zdolávániu tých nejvzrušujúcejších situácií, ktoré môže ponúknuť snowboarding.

POPLAR FUSIONCORE - tento snowboard je postavený z vysoko reaktívneho dreva nabitého energiou, ktoré pochádza z európskeho topoľa a jaseňa. Je neuveritelne flexibilný a poskytuje mu kapacitu k uchovaniu energie ako žiadny iný materiál. Je perfekntný pre rýchle štarty a skoky vysoko do vzduchu. Snowboard z tohto materiálu má pevnú a celistvú konštrukciu, prakticky sa nedá zlomiť.

JEDI PROTECTION - je tlmič nárazov z pryžovej elastomérovej fólie. Môže existovať veľa rušivých prvkov ale vy ich nepocítite ak budete mať dosku s JEDI PROTECTION. Špeciálny elastomérový systém tlmí široké spektrum vibrácií a zachováva vás v pohode, keď sa blížite ku skoku.

Všetky snowboardy ACE sú vysokokvalitné produkty. Lamináty pochádzajú z ISOSPORT v Rakúsku (vrchná vrstva a základňa), jadro je z topoľového dreva dovezeného z Európy a Rockwell 48 - oceľové lemovanie z Nemecka.

Dostupný v dĺžke : 167cm

Kategórie

Výrobcovia