lavínový vyhľadávač Pieps Micro red

Najľahší trojanténový vyhľadávač na trhu.

 

Tento 'pípak' tretej generácie prichádza novo s niekoľkými zásadnými zmenami a prináša nový pohľad na v..

Množstvo :
  • Kód: EAN 9120029063372
  • Výrobca: Pieps
  • Dostupnosť: na sklade
350.00€ 299.00€-15%

Najľahší trojanténový vyhľadávač na trhu.

 

Tento 'pípak' tretej generácie prichádza novo s niekoľkými zásadnými zmenami a prináša nový pohľad na vývoj užívateľsky jednoduchých vyhľadávačov.
Pre obsluhu nové Micro používa iba jedno ovládacie tlačidlo a prepínač pre zapnutie / vypnutie. Po zapnutí vyhľadávače sa na displeji zobrazí 3s odpočítavanie, kedy je možné podržaním tlačidla vykonať GROUP CHECK. Vyhľadávač sa potom automaticky prepne do vyhľadávacieho módu.


Po uložení zapnutého Micra do puzdra, či vrecka, sa sám režim prepne do módu VYSIELANIE, ktorý je sprevádzaný blikaním oranžovej diódy. Prepnutie je spôsobené citlivým fotočidlem, ktoré je pri uložení zakryté. Pri následnom vybratí vyhľadávača z puzdra sa opäť sám prepne do režimu vyhľadávania, avšak s rozdielom zamknutie módu. Keby bol totiž pri vyhrabávanie zasypaného pípak uložený, prepli by sa automaticky do módu vysielania a rušil by ostatné prístroje vo vyhľadávaní ďalších možných obetí. Pridržaním tlačidla sa zámok odstráni a opäť prepínanie funguje pomocou fotočidla. Toto privádza k otázke, čo sa stane, ak je zamknutý vyhľadávací mód a príde lavína. Micro má v sebe zabudované pohybové čidlo, ktoré automaticky po 30s nečinnosti prepne vyhľadávač do módu vysielania, ktoré je sprevádzané silným tónom.


Novo má Micro možnosť aj pripojenia pomocou Bluetooth, ktorým možno pripojiť vyhľadávač na mobilnú aplikáciu a stiahnuť tak napríklad aktuálne Firmware.

VLASTNOSTI:
- Hmotnosť 150g vrátane batérie
- 3 antény
- Kruhový rozsah
- Rozsah antén 40m
- Self-check
- Group check
- MARK funkcie
- Podpora iProbe sondy
- Veľký prehľadný displej
- Bluetooth
- Automatické prepínanie antén
- Fotosenzor pre prepínanie módu
- Pohybový senzor
- Prevádzka na 1 AA batériu

- Pevné púzdro
- Vibrácie

 

Maximálny rozsah (m):50
Šírka pásky vyhľadávania (m):50
Rozmery (mm, dx š xv):106 x 74 x 20
Hmotnosť (g, vrátane batérií):150
Zdroj:1 batéria (AA)
Životnosť batérie (min h):200
Frekvencia vysielania (kHz, podľa EN300718):457
Rozsah teplôt:-20 ° C až + 45 ° C

Farba: červená

 

 

Čo a ako s najmenším a najľahším trojanténovým lavínovým vyhľadávačom Pieps Micro   

 

Ku každému lavinovému vyhľadávaču Pieps, alebo lavinovému batohu Pieps s Jet Force technológiou zadarmo obdržíte jednodňový lavínový kurz. Na kurz sa môžete zaregistrovať tu: lavínové kurzy

Kurz je zadarmo. Do poznámky prosím vpíšte sériové číslo vášho nového vyhľadávača či batoha, číslo daňového dokladu a názov obchodu, kde ste ho zakúpili. Každý termín je obmedzený 15 účastníkmi.

Termíny:
9. 3. 2019 Nízke Tatry – Jasná

10. 3. 2019 Nízke Tatry – Jasná

Kategórie

Výrobcovia