ohrievač prstov nôh Only hot Toe warmer

Ohrievače prstov nôh sú netoxickým, životnému prostrediu priateľským odolným zdrojom tepla využívajúcim výlučne prírodných nehorľavých materiálov.

Ohrievajú iba pr..

Množstvo :
  • Kód: GRA-MC-2001
  • Prepravná hmotnosť: 10g
  • Výrobca: Onlyhot
  • Dostupnosť: na sklade

Ohrievače prstov nôh sú netoxickým, životnému prostrediu priateľským odolným zdrojom tepla využívajúcim výlučne prírodných nehorľavých materiálov.

Ohrievajú iba prednú časť chodidla.

Ako používať ohrievače nôh?
Jednoducho otvorte vonkajší obal a na sáčok nechajte pôsobiť vzduch. Nie je potrebné žiadne trasenie alebo niečo podobné. Odstráňte papierovú vrstvu a umiestnite lepiacu vrstvu na ponožku v mieste nad alebo pod prstami. Pre najlepšie výsledky používajte ohrievače na uzavretých miestech s obmedzeným prístupom vzduchu. Nepoužívajte lepiacu vrstvu priamo na pokožku.

Priemerná teplota 38°C, maximálna 42°C, ak je ohrievač použitý podľa návodu. Každé balenie obsahuje 2 kusy.

Nepoužívajte ohrievače:
- priamo na pokožku dlhšiu dobu
- na iných častiach tela než na prednej časti chodidla
- u dojčiat a malých detí
- na omrzliny a citlivú pokožku
- počas spánku

Upozornenie:
Deti, starší ľudia, handicapovaní a ostatní, ktorí nie sú schopní si ohrievač sami odstrániť, by ho nemali používať bez dozoru. Okamžite odstráňte ohrievač, ak začne byť nepríjemne horúci. V prípade nesprávneho použitia môže spôsobiť popálenie pokožky. Len na vonkajšie použitie! Neprepichujte ohrievač a zabráňte prípadnému vniknutiu do očí alebo do úst. V prípade požitia vyhľadajte lekára.

Zloženie:
Železo, voda, aktívne uhlie a soľ.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento tovar, objednávali tiež...

Kategórie

Výrobcovia