náradie Leatherman SQUIRT PS4 red

Unikátne spojenie funkcií modelov Squirt P4 a S4 môžete teraz nájsť v tomto ľahkom štýlovom mini náradí Squirt PS4, ktoré obsahuje kliešte aj nožnice. Môžete ho využiť pri ryb..

Množstvo :
  • Kód: LTG 831227
  • Prepravná hmotnosť: 56g
  • Výrobca: Leatherman
  • Dostupnosť: 3-7 dní

Unikátne spojenie funkcií modelov Squirt P4 a S4 môžete teraz nájsť v tomto ľahkom štýlovom mini náradí Squirt PS4, ktoré obsahuje kliešte aj nožnice. Môžete ho využiť pri rybárčení, balení darčekov ako aj na cestách.

 

Na prvý pohľad by kde kto povedal, že do takto malého Multitoolusa veľa nástrojov jednoducho nemôže vojsť. Opak je pravdou. Leatherman SQUIRT PS4  ponúka 9 plne funkčných nástrojov. Medzi nimi nechýbajú tradičné "leathermanovské" multifunkčné kliešte s pružinovým mechanizmom. Samozrejmosťou je tiež nôž z prémiovej ocele 420CH, súprava skrutkovačov, otvárač na fľaše a pilník na kov a drevo. Veľkou výhodou je, že v malom tele sa okrem klieští skrývajú tiež nožnice s pružinovým mechanizmom. Tým pádom okrem obvyklých kutilských a opravárenských prác "pre chlapov", môže tento nástroj zvládnuť okrem iného tiež tradičné dámsku manikúru. Nežné pohlavie ocení najmä skladnosť náradia v kabelke, ale tiež to, že vyberať si možno dokonca z troch farebných variantov nástroje: čiernej, modrej a červenej.* Rukoväť je vyrobená z nerezovej ocele a eloxovaného hliníka
* Telo je z ušľachtilej ocele
* Obsahuje krúžok na kľúče

Stále pri sebe - v zloženom stave len 57 mm.

Náradie:
     Kliešte s ihlovou špičkou s pružinovým mechanizmom
     Uťahovací kliešte s pružinovým mechanizmom
     Štiepačky drôtov s pružinovým mechanizmom
     Nôž z ocele 420HC
     Nožnice s pružinovým mechanizmom
     Kombinovaný skrutkovač (plochý, krížový)
     Otvárač na fľaše
     Pilník na drevo a kov
     Stredný plochý skrutkovač


Rozmery:
* Dlžka: 5.72 cm (zatvorené)
* Hmotnosť: 56.4 g
* Dĺžka čepele: 4.06 cm

 

Balenie obsahuje:

multitool Squirt PS4 red, samolepku 100% originál, návod

Kategórie

Výrobcovia