náradie Leatherman SKELETOOL CX

Profesionálne multifunkčné náradie špičkovej kvality, v zloženej forme zaberá minimálne miesto a obsahuje potrebné náradie pre rýchle opravy doma a na cestách.

 

..
Množstvo :
  • Kód: LTG 830958
  • Prepravná hmotnosť: 142g
  • Výrobca: Leatherman
  • Dostupnosť: 2-5 dní

Profesionálne multifunkčné náradie špičkovej kvality, v zloženej forme zaberá minimálne miesto a obsahuje potrebné náradie pre rýchle opravy doma a na cestách.

 

Leatherman SKELETOOL CX zdedil po svojom staršom bratovi všetky jeho základné atribúty - atraktívny design, extrémna odolnosť aj ladné telo s odľahčovacími otvormi. Tie ho s iba 142 gramami robí jedným z najľahších nástrojov svojej triedy. K tomu všetkému ale ešte Skeletool CX doviedol k dokonalosti čepeľ noža s hladkým ostrím, ktorá je vyrobená z ešte kvalitnejšej ocele 154cm. V na prvý pohľad jednoduchom Multitool nájdete všetko základné, čo potrebujete na cestách v prírode aj v meste: okrem noža tiež kliešte, otvárač, karabínu a sadu bitových skrutkovačov. Celkom sedem funkčných nástrojov v odľahčenom kompakte v ešte atraktívnejším strieborno-čiernom dizajne budete mať vždy po ruke a jeho váhu na opasku či v batohu ani nepocítite. Stane sa tak vaším nenahraditeľným pomocníkom na každej ceste.Technické údaje:
* Clip Point nôž z ocele 154CM
* Špicaté kliešte
* Vrúbkované kliešte
* Strihač drôtov
* Strihač tvrdých drôtov
* Veľký držiak bitov
* Otvárač fliaš
* Karabínový klip
* Obsahuje bity:
Krížový Phillips číslo 1 a 2
Plochý bit 3/16'' a 1/4''

Ďalšie údaje:
* Rukoväte z nerezovej ocele s DLC vrstvou
* Telo z nerezovej ocele
* Nôž na vonkajšej strane pre otvorenie jednou rukou
* Všetky nože a náradia majú poistku
* Odnímateľný vreckový klip
* Oceľ s DLC úpravou proti poškrabaniu a koróziiDĺžka (v uzatvorenom stave) 10 cm
Dĺžka čepele 6,60 cm
Hmotnosť 142 g

 

Balenie obsahuje:

multitool Skeletool CX, bity: krížový # 1 a # 2, plochý 1.4 a 3/16, puzdro NYLON 4 ", odnímateľný klip na opasok, samolepku 100% originál, návod

Kategórie

Výrobcovia