náradie Leatherman SKELETOOL

Profesionálne multifunkčné náradie špičkovej kvality, v zloženej forme zaberá minimálne miesto a obsahuje potrebné náradie pre rýchle opravy doma a na cestách.

Karbónov..

Množstvo :
  • Kód: LTG 830956
  • Prepravná hmotnosť: 142g
  • Výrobca: Leatherman
  • Dostupnosť: 2-5 dní

Profesionálne multifunkčné náradie špičkovej kvality, v zloženej forme zaberá minimálne miesto a obsahuje potrebné náradie pre rýchle opravy doma a na cestách.

Karbónové rukoväte, nylonové puzdro.

Leatherman SKELETOOL zaujme na prvý pohľad. Nevšedný dizajn je prepojený s účelnosťou a vďaka odľahčovacím otvorom váži tento sedemnástrojový multitool iba 142 gramov, čo mu nijako neuberá na funkčnosti a extrémnej odolnosti. To ocenia najmä horolezci, ale aj cestovatelia, ktorí počítajú každý gram hmotnosti navyše a potrebujú sa spoľahnúť na rýchle a kvalitné náradie. Telo z nerezovej ocele je vyplnené hliníkovou vložkou, nôž s kombinovanou čepeľou možno ľahko otvoriť jednou rukou. Tradičné multifunkčné kliešte sú ďalej doplnené o sériu skrutkovačov a otvárač na fľaše. Vďaka kvalitnej karabíne môžete multitool jediným pohybom pripnúť za opasok alebo na batoh. Stane sa tak štýlovým pomocníkom, ktorého budete mať po ruke v každej situácii.Technické údaje:
* Clip Point nôž z ocele 420HC
* Špicaté kliešte
* Vrúbkované kliešte
* Strihač drôtov
* Strihač tvrdých drôtov
* Veľký držiak bitov
* Otvárač fliaš
* Karabínový klip/vyťahovač nábojníc
* Obsahuje bity:

Krížový Phillips číslo 1 a 2
Plochý bit 3/16''

Ďalšie údaje:
* Rukoväte z nerezovej ocele a zliatiny hliníka 6061-T6
* Telo z nerezovej ocele
* Nôž na vonkajšej strane pre otvorenie jednou rukou
* Všetky nože a náradia majú poistku
* Odnímateľný vreckový klip
* Uchovávanie bitov v rukoväti


Dĺžka (v uzatvorenom stave) 10 cm
Dĺžka čepele 6,60 cm
Hmotnosť 142 g

 

Balenie obsahuje:

multitool SKELETOOL, bity: krížový # 1 a # 2 a plochý 3/16, puzdro NYLON 4 ", odnímateľný klip na opasok, samolepku 100% originál, návod

Kategórie

Výrobcovia