kľúčenka WaterBuoy

Vynikajúce bezpečnostné zariadenie pre čokoľvek prenosné na vašej lodi.

Seatriever Int. predstavuje WB, prvý produkt z rodiny automatických nadnášajúcich zariadení,..

Množstvo :
  • Kód: WAT-BU-0001
  • Prepravná hmotnosť: 50g
  • Výrobca: Seatriever International
  • Dostupnosť: 2-7 dní

Vynikajúce bezpečnostné zariadenie pre čokoľvek prenosné na vašej lodi.

Seatriever Int. predstavuje WB, prvý produkt z rodiny automatických nadnášajúcich zariadení, ktoré zachránia mobily, kľúče, GPS prijímače, PDA-čka, ďalekohľady, vysielačky alebo čokoľvek iné, čo vám padne do vody.

WB je vynikajúce bezpečnostné zariadenie pre čokoľvek prenosné na vašej lodi. Hoci má len veľkosť ovládača diaľkového zamykania od auta, WB obsahuje dômyselnú miniatúrnu nadnášajúcu technológiu, ktorá zabráni potopeniu.

Po ponorení do vody sa z WB stane blikajúca záchranná bója pre akúkoľvek vec, ku ktorej je pripojená. Umožňuje tak vyloviť v podstate čokoľvek, čo vám nechtiac spadne do vody. To, že to spadlo z paluby ešte neznamená, že je to stratené. Skôr ako sa čo len začnete báť o všetky kontakty vo vašom mobile alebo o to, ako sa dostanete domov, s kľúčami od auta a domu na dne mora, WB je už naplno v akcii.

WB je naozaj unikátny produkt. Dokáže zodvihnúť predmet o hmotnosti 1kg späť na hladinu, vydrží plávať najmenej 24 hodín a má záchranné svetlo, ktoré ho robí v tme viditeľným už z diaľky 250m, takže si svoje cennosti môžete vyloviť dokonca aj v noci,? vysvetľuje James Halliburton, riaditeľ spoločnosti Seatriever International.

Waterbuoy je celosvetovo prvým a jediným high-tech riešením aj tej najnepríjemnejšej nehody čo sa vám može stať na vode. Princíp fungovania WB je skutočne geniálny. Už pár sekúnd po páde do mora, kanála, prístaviska, jazera, či rieky, vnikne voda do vnútra kľúčenky a rozpustí patentovaný automatický spúšťač, ktorý následne vypustí plyn z maličkej nádrže do jasne oranžového balóna. Balón prerazí cez koniec kľúčenky a ďalej sa nafukuje. Súčasne sa rozsvieti silná LED dióda, ktorá zvnútra rozsvieti balón ako signálnu bóju.

Balón je odolný a nafúkne sa do veľkosti melóna, čo umožňuje ľahko ho uchopiť jednou rukou, alebo vyloviť lodným hákom bez strachu, že sa prepichne. WB je výsledkom dvojročného intenzívneho technologického vývoja, ktorý viedol k patentovaniu tejto šikovnej a inovatívnej technológie.

Kategórie

Výrobcovia