čelovka Petzl Pixa 3

Novinka od výrobcou čeloviek Petzl - PIXA 3 poskytuje svetlo určené nielen na prácu, ale aj na všetky ostatné aktivity. Má 3 režimy svietenia.

Čelovka Petzl PIXA 3 - u..

Množstvo :
  • Kód: E78CHB
  • Prepravná hmotnosť: 160g
  • Výrobca: Petzl
  • Dostupnosť: 3-7 dní

Novinka od výrobcou čeloviek Petzl - PIXA 3 poskytuje svetlo určené nielen na prácu, ale aj na všetky ostatné aktivity. Má 3 režimy svietenia.

Čelovka Petzl PIXA 3 - uľahčuje prácu pri ktorej je potrebné využívať obe ruky a pri tom si svietiť. Je možné ho umiestniť aj na prilbu (aj natrvalo pripevniť - montážna doska je v cene), prípadne nosiť ho len tak na čelenke, ktorá je odnímateľná a vyprateľná. Má jednoduché ovládanie, dobre ovládateľné aj v rukaviciach (otočný spínač ZAP/VYP).

Počas celej životnosti poskytuje ronomerné svietenie. Pri takmer vybitých batériách poskytuje po dobu 10 hodín svetlo do vzdialenosti 5 m.

Výmena batérií je rýchla a jednoduchá. Čelovka je odolná voči pádu z výšky 2 m a udrží záťaž až 80 kg. Je vodotesná do hĺbky 1 m po dobu 30 minút. Sklon je možné nastaviť v rozsahu až 45 stupňov.

- dosvit: 3 režimy svietenia: pre prácu na blízko 15 m po dobu 12 hodín (30 lumenov), pre prácu s voľným pohybom a väčšou vzdialenosťou svietenia 30 m po dobu 6 hodín (40 lumenov), alebo pre prácu na diaľku so zaostreným lúčom 55 m po dobu 3 hodín (50 lumenov)

- hmotnosť: 160 g
- odolnosť voči chemikáliám
- odolnosť voči vode: IP67
- napájanie 2 x AA/LR6 alkalické batérie (súčasťou dodávky)

- pri použití nabíjacích batérií sa čas svietenia predlžuje ( lithium, NiMH, NiCd)

- certifikácia: ATEX: CE0080, Ex II 3 GD, Ex nAnL IIB T4; HAZLOC: trieda I Skupina C & D div II, Trieda II Skupina G div II

 

Kategórie

Výrobcovia