stan Jurek MIDI 4

Je jednovchodový dvojplášťový "kopulovitý" stan, obdĺžnikového pôdorysu podlahy, vhodný pre všetky druhy turistiky až do stredne náročných podmienok a pre častejšie používani..

Množstvo :
  • Kód: JRK-TT-0022
  • Prepravná hmotnosť: 3950g
  • Výrobca: Jurek
  • Dostupnosť: 3-7 dní
duralová konštrukcia :

Je jednovchodový dvojplášťový "kopulovitý" stan, obdĺžnikového pôdorysu podlahy, vhodný pre všetky druhy turistiky až do stredne náročných podmienok a pre častejšie používanie! Stan je možné používat aj v zime (doporučujeme našitie "goliera" po obvode tropika).


Vnútorný stan je pevne spojený s podlahou. Na prúty konštrukcie je zavesený pomocou napínacích šnúr a háčikov. Vo vrchole vnútorného stanu je vetrací otvor krytý jemnou sieťovinou. Vo vchode vnútorného stanu je moskytiéra rovnako z jemnej sieťoviny pre intenzivnejšie vetranie a na ochranu pred nepríjemným hmyzom.

Vonkajší stan (tropiko) je natiahnutý na konštrukcii a v spodnej časti je uchytený za konce prútov. Pred vchodom vnútorného stanu je tropiko pretiahnuté a vytvára malú apsidu, ktorá umožňujú varenie alebo uloženie vecí. Na kotvenie slúžia úchyty na hranách a v stredoch strán tropika. V hornej časti sú dva kryté vetracie rukávy. Medzi stenami vnútorného a vonkajšieho stanu je mezera cca 6 cm, ktorá zlepšuje tepelnú pohodu, vetranie stanu a znižuje orosovanie.

Tropiko (vonkajší stan): je vyrobené z polyesterovej tkaniny nepriepustne natieranej polyuretánom a silikónom. Má zvýšenú UV ochranu, dlhšiu životnosť a RIPSTOP zosilnenie. Nepriepustnosť viac ako 5000 mm tlaku vodného stĺpca.
Podlaha: je z velmi pevnej polyamidovej tkaniny nepriepustne natieranej polyuretánom s RIPSTOP zosilnením. Nepriepustnosť viac ako 10 000 mm tlaku vodného stĺpca.
Vnútorný stan: je z priedušnej hydrofóbnej polyesterovej tkaniny (odpudzuje kvapky vody) s RIPSTOP zosilnením.
Prúty: sú z ušľachtilej duralovej zliatiny SM 7001-T6 priemer 9,5 (segmenty sú kratšie 366 mm a umožňujú skladnejšie balenie do "kratšieho valca"). Každý prút má pre odlíšenie od neznačkových zliatin nápis JUREK S+R 7001-T6
Farby tropika: lesná zelená
 

rada OUTDOOR
Vodný stĺpec podlahy 10000 mm
Vodný stĺpec tropika 5000 mm
Počet vchodov 1
Počet osôb 4
Celková hmotnosť 3,95 kg
Zbalený stav d.22x42 cm
Sezónne používanie celoročné

 

 

Ďalšie informácie:

     Rozmery zbaleného stanu:
         Priemer: 22 cm
         Dĺžka: 42 cm (konštrukcia SM 7001-T6)
     Počet kríženia prútov: 1x

 


Kompletný produkt obsahuje:

     Vnútorný stan a tropiko
     Kolík stanový: 14 ks
     Dlhý duralový prút Ø 9,5 mm: 2 ks
     Duralová vzpera predsiene Ø 9,5 mm: 1 ks
     Kotviaca šnúra dlhá (2m): 8 ks
     Kotviaca šnúra krátka (1 m): 5 ks
     Obal na stan, konštrukciu a kolíky
     Opravná sada (samolepiaca záplata a 12 cm duralová rúrka)

Kategórie

Výrobcovia