stan Jurek ATAK 2,5

Je jednovchodový dvojplášťový "kopulovitý" stan, obdĺžnikového pôdorysu podlahy, vhodný pre všetky druhy turistiky až do stredne náročných podmienok a pre častejšie používani..

Množstvo :
 • Kód: JRK-TT-0016
 • Prepravná hmotnosť: 2800g
 • Výrobca: Jurek
 • Dostupnosť: 3-5 dní
duralová konštrukcia :

Je jednovchodový dvojplášťový "kopulovitý" stan, obdĺžnikového pôdorysu podlahy, vhodný pre všetky druhy turistiky až do stredne náročných podmienok a pre častejšie používanie! Stan je možné používat aj v zimě (doporučujeme našitie "goliera" po obvode tropika).

- rada outdoor

Vnútorný stan je pevne spojený s podlahou. Na prúty konštrukcie je zavesený pomocou napínacích šnúr a háčikov. Vo vrchole vnútorného stanu je vetrací otvor krytý jemnou sieťovinou. Vo vchode vnútorného stanu je moskytiéra rovnako z jemnej sieťoviny pre intenzivnejšie vetranie a na ochranu pred nepríjemným hmyzom.

Vonkajší stan (tropiko) je natiahnutý na konštrukcii a v spodnej časti je uchytený za konce prútov. Pred vchodom vnútorného stanu je tropiko pretiahnuté a vytvára malú apsidu, ktorá umožňuje uloženie vecí. Na kotvenie slúžia úchyty na hranách a v stredoch strán tropika. V hornej časti sú dva kryté vetracie rukávy. Medzi stenami vnútorného a vonkajšieho stanu je mezera cca 6 cm, ktorá zlepšuje tepelnú pohodu, vetranie stanu a znižuje orosovanie.

Tropiko (vonkajší stan): je vyrobené z polyesterovej tkaniny nepriepustne natieranej polyuretánom a silikónom. Má zvýšenú UV ochranu, dlhšiu životnosť a RIPSTOP zosilnenie. Nepriepustnosť viac ako 5000 mm tlaku vodného stĺpca.
Podlaha: je z velmi pevnej polyamidovej tkaniny nepriepustne natieranej polyuretánom s RIPSTOP zosilnením. Nepriepustnosť viac ako 10 000 mm tlaku vodného stĺpca.
Vnútorný stan: je z priedušnej hydrofóbnej polyesterovej tkaniny (odpudzuje kvapky vody) s RIPSTOP zosilnením.
Prúty: sú z ušľachtilej duralovej zliatiny SM 7001-T6 priemer 8,5 (segmenty sú kratšie 366 mm a umožňujú skladnejšie balenie do "kratšieho valca"). Každý prút má pre odlíšenie od neznačkových zliatin nápis JUREK S+R 7001-T6
Farby tropika: lesná zelená
Záruka: 24 mesiacov
 


Vodný stĺpec podlahy 10000 mm
Vodný stĺpec tropika 5000 mm
Počet vchodov 1
Počet osôb 2-3
Celková hmotnosť 2,8 kg
Zbalený stav d.18x42 cm
Sezónne použitie celoročné
 
Hmotnostná trieda 2,51-3 kg
 

Rozmery zbaleného stanu:

  • Priemer: 18 cm
  • Dĺžka: 42 cm (konštrukcia SM 7001-T6)
 • Počet kríženia prútov: 1x

Kompletný výrobok obsahuje:

 1. vnútorný stan a tropiko
 2. kolík stanový: 11 ks
 3. dlhý duralový prút Ø 8,5 mm : 2 ks
 4. kotviaca šnúra dlhá (2 m): 7 ks
 5. kotviaca šňúra krátka (1 m): 4 ks
 6. obal na stan, konštrukciu a kolíky
 7. opravná sada (samolepiaca záplata a 12 cm duralová rúrka)

 

Kategórie

Výrobcovia