hodinky Garmin SWIM

Predstavujeme celkom nový model športových hodiniek. Garmin SWIM sú športové hodinky so špeciálnou výbavou a funkciami pre plavcov na všetkých úrovniach. Odteraz nebudete musieť počíta..
Množstvo :
  • Kód: GRM-NS-0073
  • Prepravná hmotnosť: 100g
  • Výrobca: Garmin

Predstavujeme celkom nový model športových hodiniek. Garmin SWIM sú športové hodinky so špeciálnou výbavou a funkciami pre plavcov na všetkých úrovniach. Odteraz nebudete musieť počítať preplávaný počet dĺžkok bazéna, celkovú vzdialenosť, tempo plávania, počet / typ záberov a mnoho iného. O všetko sa postará SWIM, vďaka integrovanému akcelerometru dokáže anylovať a zaznamenávať všetko potrebné.

Profesionál vo vašich službách:

S hodinkami SWIM na zápästí sa môžete viac zameriavať na vylepšovanie techniky plávania pri rôznych plaveckých štýloch. SWIM je tiež pripravený zaznamenávať vaše cvičenia na záber (kopanie s doskou a pod.), ktoré tak jednoducho identifikujete od bežného plaveckého tréningu. Jednoduché a funkčné používateľské rozhranie (aj v slovenčine) prostredníctvom 6-tich tlačidiel po obvode poskytuje spoľahlivú funkčnosť.

Hlavné prednosti:
V praxi je nový SWIM ihneď po vybalení pripravený na použitie. Stačí nadefinovať (nakalibrovať) správnu dĺžku bazéna a môžete plávať. SWIM sa postará o kompletnú metriku počas i po plávaní v bazéne. Viac podrobných informácií o výbave a funkciách nájdete v slovenskej verzií používateľskej príručky.

Analýza, plánovanie a motivácia:

Dodatočnú analýzu a editáciu tréningových dát, prípravu tréningových plánov v prostredí PC/MAC umožňuje jednoduché a funkčné prepojenie prístroja s počítačom prostredníctvom bezdrôtového prepojenia a použitej technológie ANT a priloženého USB ANT konektoru. Pre vyhodnocovanie aktivít ponúka výrobca on-line aplikáciu > Connect Garmin pre rozšírenú analýzu a zobrazenie v prostredí internetu. Dátový výstup je možné použiť aj v rôznych špecializovaných aplikáciach pre vyhodnocovanie tréningových dát.

Obsah balenia:
- hodinky Garmin SWIM
- USB ANT Stick konektor
- manuál SK

Kategórie

Výrobcovia

Kupujte na splátky

TatraPay

Cetelem