snežnice Inook VXM gris silver

Snežnice VX Men francúzskej značky Inook sú veľmi zaujímavo riešené snežnice s množstvom dôležitých detailov za veľmi príjemnú cenu.

Hmotnosť užívateľa: od 4..

Množstvo :
  • Kód: INO-SS-0016
  • Prepravná hmotnosť: 1700g
  • Výrobca: Inook
  • Dostupnosť: na sklade
100.00€ 79.00€-21%

Snežnice VX Men francúzskej značky Inook sú veľmi zaujímavo riešené snežnice s množstvom dôležitých detailov za veľmi príjemnú cenu.

Hmotnosť užívateľa: od 45 do 120 kg
Rozmer: 62 x 21 cm
Hmotnosť páru: 1700 g
Nastaviteľnosť pre topánku v rozsahu: 34-47
Farba: gris silver (šedá)

Nosná plocha snežnice je vyrobená z veľmi kvalitného plastu, ktorý je dostatočne pevný aj v tuhých mrazoch. Tvar snežnice radí tento model skôr k športovému využitiu (preteky a športovo ladené jednodenné výlety).

Snežnice majú zdvojené hrany. Snežnice sú osadené šiestimi oceľovými hrotmi a ďalšími dvomi na výklopnej špičke. Zvrchu na špičke je snehový rozhadzovač, který vám ušetrí veľa sily pri dvíhaní nohy zo snehu.

Snežnice Inook majú výborne riešený systém uchytenia špičky topánky, ktorý veľmi dobre upevní akúkoľvek topánku (trekkingová, snowboardová).

Snežnice vďaka posuvnému systému uchytenia päty sú veľmi ľahko nastaviteľné pre akúkoľvek veľkosť topánky. Maximálna veľkosť topánky je 47.

Inook robí jedinečné zamkýnanie päty. Zamknutie či odomknutie sa dá jednoducho urobiť postojačky palicou, ako poznáme zo skialpového viazania. Už žiadne problémy pri prekračovaní spadnutých stromov a podobne. Lišta, po ktorej sa posúva uchytenie päty, je z vyztuženého materiálu. Preto je možné zamykací systém použíť aj ako celkom užitočné podloženie päty, ktoré tiež poznáme zo skialpov.

Upevnenie topánky je riešené páskou so suchým zipsom.

 

Dodávané s obalom.
 

Kategórie

Výrobcovia