snežnice Inook ODALYS ice blue

Nový koncept snežníc od renomovaného francúzkeho výrobcu. Dodávané v praktickom obale pripevniteľnom na batoh. Testované do -40C.

Nosnosť: od 40 do 80 kg
Rozm..

Množstvo :
  • Kód: INO-SS-0252
  • Prepravná hmotnosť: 1810g
  • Výrobca: Inook
  • Dostupnosť: 1-3 dni
140.00€ 119.00€-15%

Nový koncept snežníc od renomovaného francúzkeho výrobcu. Dodávané v praktickom obale pripevniteľnom na batoh. Testované do -40C.

Nosnosť: od 40 do 80 kg
Rozmer: 57 x 19 cm
Hmotnosť páru: 1810 g
Nastaviteľnosť pre topánku v rozsahu: od 34 do 42

Nosná plocha snežnice je vyrobená z veľmi kvalitného plastu, ktorý je dostatočne pevný aj v tuhých mrazoch. Tvar snežnice radí tento model skôr k športovému využitiu (preteky a športovo ladené jednodenné výlety).

Snežnice sú osadené šiestimi oceľovými hrotmi a ďalšími dvomi na výklopnej špičke. Snežnice Inook majú výborne riešený systém uchytenia špičky topánky, ktorý veľmi dobre upevní akúkoľvek topánku (trekkingová, snowboardová).

Snežnice vďaka posuvnému systému uchytenia päty sú veľmi ľahko nastaviteľné pre akúkoľvek veľkosť topánky. Maximálna veľkosť topánky je 42. Inook robí jedinečné zamkýnania päty. Zamknutie či odomknutie sa dá jednoducho urobiť postojačky palicou, ako poznáme zo skialpového viazania. Už žiadne problémy pri prekračovaní spadnutých stromov a podobne. Lišta, po ktorej sa posúva uchytenie päty, je z vyztuženého materiálu. Preto je možné zamykací systém použiť aj ako celkom užitočné podloženie päty, ktoré tiež poznáme zo skialpov.

Je vhodné spomenúť aj dobre riešené zapínanie topánky. Dotiahnutie topánky je pomocou račne ako poznáme zo snowboardového viazania. Na račni je systém, vďaka ktorému môžeme račňu ľahko povoliť aj v rukaviciach. Naviac je možné upínací pásik vystrediť pomocou druhej račne a prispôsobiť tak objemu topánky.

Farba: modrá

Dodávané s obalom.
 

Kategórie

Výrobcovia