snežnice Inook Freestep červené

Snežnice FreeStep francúzskej značky Inook.

Hmotnosť užívateľa: od 45 do 120 kg
Rozmer: 65 x 22,1 cm
Hmotnosť páru: 2040 g
Nastaviteľnosť pre ..

Množstvo :
  • Kód: INO-SS-0411
  • Prepravná hmotnosť: 2040g
  • Výrobca: Inook
  • Dostupnosť: 1-3 dni
162.00€ 130.00€-20%

Snežnice FreeStep francúzskej značky Inook.

Hmotnosť užívateľa: od 45 do 120 kg
Rozmer: 65 x 22,1 cm
Hmotnosť páru: 2040 g
Nastaviteľnosť pre topánku v rozsahu: od 34 do 47

Farebne prevedenie: ROUGE DUNHILL

Nosná plocha snežnice je vyrobená z veľmi kvalitného plastu, ktorý je dostatočne pevný aj v tuhých mrazoch. Tvar snežnice radí tento model skôr k športovému využitiu (preteky a športovo ladené jednodenné výlety).

Snežnica je osadená štyrmi 10 centimetrovými zubatými nožmi pre bezpečnejší pohyb na zľadovatelej ploche a piatimi hrotmi na výklopnej špičke. Ďalej je na bočných hranách snežnica vybavená výrazným ozubením, aby sa jednoduchšie prerezala firnom.


Snežnice Inook majú výborne riešený systém uchytenia špičky topánky, ktorý veľmi dobre upevní akúkoľvek topánku (trekkingová, snowboardová).

Snežnice vďaka posuvnému systému uchytenia päty sú veľmi ľahko nastaviteľné pre akúkoľvek veľkosť topánky. Maximálna veľkosť topánky je 47.

Inook robí jedinečné zamkýnania päty. Zamknutie či odomknutie sa dá jednoducho urobiť postojačky palicou, ako poznáme zo skialpového viazania. Už žiadne problémy pri prekračovaní spadnutých stromov a podobne.

Lišta, po ktorej sa posúva uchytenie päty, je z vyztuženého materiálu. Preto je možné zamykací systém použiť aj ako celkom užitočné podloženie päty, ktoré tiež poznáme zo skialpov.

Je vhodné spomenúť aj dobre riešené zapínanie topánky. Dotiahnutie topánky je pomocou račne ako poznáme zo snowboardového viazania. Na račni je systém, vďaka ktorému môžeme račňu ľahko povoliť aj v rukaviciach. Naviac je možné upínací pásik vystrediť pomocou druhej račni a prispôsobiť tak objemu topánky.

 

Dodávané s obalom.
 

Kategórie

Výrobcovia