snežnice Inook EXPERT

Snežnice Expert od renomovaného francúzkeho výrobcu Inook je tradičným modelom, je ideálnym kompromisom medzi cenou a výkonom.
Doporučujeme i pre snowboardistov.

..

Množstvo :
  • Kód: INO-SS-2203
  • Prepravná hmotnosť: 2120g
  • Výrobca: Inook
  • Dostupnosť: na sklade
145.00€ 109.00€-25%

Snežnice Expert od renomovaného francúzkeho výrobcu Inook je tradičným modelom, je ideálnym kompromisom medzi cenou a výkonom.
Doporučujeme i pre snowboardistov.

Hmotnosť užívateľa (nosnosť):  od 45 do 120 kg
Rozmer:63 x 21,5 cm
Hmotnosť páru: 2120 g
Nastaviteľnosť pre veľkosť topánky v rozsahu: od 34 - 47Pätku môžeš ovládať s lyžiarskou paličkou, podobne ako zjazdové viazanie.
3 polohy, 6 ocelových špicov do zľadovateného snehu a predný oceľový päťzubec.
Testované do -40 C.


Nosná plocha snežnice je vyrobená z veľmi kvalitného plastu, ktorý je dostatočne pevný i v tuhých mrazoch. Tvar snežnice je vďaka väčšej ploche určený skôr do čerstvého alebo prachového snehu. Snežnica je osadená šiestimi oceľovými hrotmi a ďalšími dvoma na výklopnej špičke. Snežnice Inook majú výborne riešený systém uchytenia špičky topánky, ktorý veľmi dobre upevní akúkoľvek topánku (trekkingová, snowboardová).

Snežnica vďaka posuvnému systému uchytenia päty je veľmi jednoducho nastaviteľná pre akúkoľvek veľkosť topánky. Maximálna veľkosť topánky je 12. Inook Inookom robí jedinečný systém zamykania päty. Zamknutie či odomknutie možno jednoducho urobiť palicou postojačky, ako poznáme zo skialpového viazania.

Už žiadne problémy pri prekračovaní spadnutých stromov a podobne. Lišta, po ktorej sa posúva uchytenie päty, je z vyztuženého materiálu. Preto možno zamykací systém použiť i ako celkom užitočný podpätok. Za zmienku stojí i šikovne riešené upínanie topánky. Dotiahnutie topánky je pomocou račne ako poznáme zo snowboardového viazania. Na račni je systém, vďaka ktorému možno račňu jednoducho povoliť i v rukaviciach. Naviac možno upínací pásik vystrediť pomocou druhej račne a prizpôsobiť tak objemu topánky.
 

Dodávané s obalom.

 

 

Zákazníci, ktorí si kúpili tento tovar, objednávali tiež...

Kategórie

Výrobcovia