snežnice Inook E-MOVE

Snežnice E-move francúzskej značky Inook sú úplnou revolúciou medzi snežnicami. A ide skutočne o nádhernú a dokonalú prácu.

E-move je vybavená oproti ostatným mode..

Množstvo :
  • Kód: INO-SS-0011
  • Prepravná hmotnosť: 2320g
  • Výrobca: Inook
  • Dostupnosť: 1-3 dni
200.00€ 180.00€-10%

Snežnice E-move francúzskej značky Inook sú úplnou revolúciou medzi snežnicami. A ide skutočne o nádhernú a dokonalú prácu.

E-move je vybavená oproti ostatným modelom dvojitým kĺbom, vďaka ktorému je chôdza do kopca omnoho prirodzenejšia. Ďalej je snežnica vybavená systémom umožňujúcim vychýlenie do strán, vďaka ktorému je traverzovanie v kopci omnoho prirodzenejšie.

Hmotnosť užívateľa: od 45 do 120 kg
Rozmer: 65 x 23 cm
Hmotnosť páru: 2320 g
Nastaviteľnosť pre topánku v rozsahu: od 34 do 47

Nosná plocha snežnice je vyrobená z veľmi kvalitného plastu, ktorý je dostatočne pevný aj v tuhých mrazoch. Tvar snežnice radí tento model skôr k športovému využitiu (preteky a športovo ladené jednodenné výlety).

Snežnice majú zdvojené hrany. Snežnice sú osadené šiestimi oceľovými hrotmi a ďalšími dvomi na výklopnej špičke. Zvrchu na špičke je snehový rozhadzovač, který vám ušetrí veľa sily pri dvíhaní nohy zo snehu.

Snežnice Inook majú výborne riešený systém uchytenia špičky topánky, ktorý veľmi dobre upevní akúkoľvek topánku (trekkingová, snowboardová).

Snežnice vďaka posuvnému systému uchytenia päty sú veľmi ľahko nastaviteľné pre akúkoľvek veľkosť topánky. Maximálna veľkosť topánky je 47.

Inook robí jedinečné zamkýnania päty. Zamknutie či odomknutie sa dá jednoducho urobiť postojačky palicou, ako poznáme zo skialpového viazania. Už žiadne problémy pri prekračovaní spadnutých stromov a podobne.

Lišta, po ktorej sa posúva uchytenie päty, je z vyztuženého materiálu. Preto je možné zamykací systém použiť aj ako celkom užitočné podloženie päty, ktoré tiež poznáme zo skialpov.

Je vhodné spomenúť aj dobre riešené zapínanie topánky. Dotiahnutie topánky je pomocou račne ako poznáme zo snowboardového viazania. Na račni je systém, vďaka ktorému môžeme račňu ľahko povoliť aj v rukaviciach. Naviac je možné upínací pásik vystrediť pomocou druhej račni a prispôsobiť tak objemu topánky.

Dodávané s obalom.

Kategórie

Výrobcovia