snežnice Inook E-flex

Špičkové snežnice od renomovaného francúzkeho výrobcu. Tento sen každého alpinistu má zníženú hmotnosť o 20%, poskytuje extrémnu stabilitu na všetkých povrchoch aj traverzoch. P..

Množstvo :
  • Kód: INO-SS-0411
  • Prepravná hmotnosť: 1996g
  • Výrobca: Inook
  • Dostupnosť: 1-3 dni
180.00€ 140.00€-22%

Špičkové snežnice od renomovaného francúzkeho výrobcu. Tento sen každého alpinistu má zníženú hmotnosť o 20%, poskytuje extrémnu stabilitu na všetkých povrchoch aj traverzoch. Pätku môžeš ovládať paličkou ako zjazdové viazanie. 3 polohy, 6 oceľových špicov do zľadovateného snehu a predny oceľový päťjzubec. A teraz môže začať dobrodružstvo. Testované do -40 C.

Nosná plocha snežnice je vyrobená z veľmi kvalitného plastu, ktorý je dostatočne pevný aj v tuhých mrazoch. Tvar snežnice radí tento model skôr k športovému použitie. Snežnice je osadená šiestimi oceľovými hrotmi a "mačkou" na výklopnej špičke. E-Flex je vybavená o proti ostatným modelom výrazne pružnejším, ohybným plastom viazania, ktorý sa prispôsobuje pohybu a je tak šetrný k nohám a uľahčuje chôdzu v členitom teréne.


Nosnosť: od 45 do 120 kg
Hmotnosť: 998 g x 2
Nastaviteľnosť pre topánku v rozsahu: od 34 do 47
Farebné prevedenie: GRIS ANTHRACITE

Nosná plocha snežnice je vyrobená z veľmi kvalitného plastu, ktorý je dostatočne pevný aj v tuhých mrazoch.

• oranžová priesvitná spojovacia doska je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu, mierne pružného a veľmi odolného.

Materiál Pebax® poskytuje možnosť spustenia nohy bez obmedzenia. Je možné použiť mäkké topánky .
Tvar snežnice radí tento model skôr k športovému využitiu (preteky a športovo ladené jednodenné výlety).

Snežnice sú osadené šiestimi oceľovými hrotmi a ďalšími na výklopnej špičke. Zvrchu na špičke je snehový rozhadzovač, který vám ušetrí veľa sily pri dvíhaní nohy zo snehu.

Predný profil s veľmi zvýšeným nosom umožňuje "prelet" cez sneh.

Snežnice Inook majú výborne riešený systém uchytenia špičky topánky, ktorý veľmi dobre upevní akúkoľvek topánku (trekkingová, snowboardová). Snežnice vďaka posuvnému systému uchytenia päty sú veľmi ľahko nastaviteľné pre akúkoľvek veľkosť topánky. Maximálna veľkosť topánky je 47.

Inook robí jedinečné zamkýnania päty.

Nová ASS päta je prispôsobená potrebám novej väzobnej dosky. Zamknutie či odomknutie sa dá jednoducho urobiť postojačky palicou, ako poznáme zo skialpového viazania. Už žiadne problémy pri prekračovaní spadnutých stromov a podobne. Lišta, po ktorej sa posúva uchytenie päty, je z vyztuženého materiálu. Preto je možné zamykací systém použíť aj ako celkom užitočné podloženie päty, ktoré tiež poznáme zo skialpov.

Je vhodné spomenúť aj dobre riešené zapínania topánky. Dotiahnutie topánky je pomocou račne ako poznáme zo snowboardového viazania. Na račni je systém, vďaka ktorému môžeme račňu ľahko povoliť aj v rukaviciach. Naviac je možné upínací pásik vystrediť pomocou druhej račne a prispôsobiť tak objemu topánky.
 

Dodávané s obalom.

Kategórie

Výrobcovia