snežnice Inook AX man

Snežnice AX Man francúzskej značky Inook sú veľmi zaujímavo riešené snežnice, určené pre bežného užívateľa.

Hmotnosť užívateľa: od 45 do 120 kg
Rozme..

Množstvo :
  • Kód: INO-SS-0014
  • Prepravná hmotnosť: 2080g
  • Výrobca: Inook
  • Dostupnosť: na sklade
120.00€ 97.00€-19%

Snežnice AX Man francúzskej značky Inook sú veľmi zaujímavo riešené snežnice, určené pre bežného užívateľa.

Hmotnosť užívateľa: od 45 do 120 kg
Rozmer: 62 x 21 cm
Hmotnosť páru: 2080 g
Nastaviteľnosť pre topánku v rozsahu: 34 - 47

farebné prevedenie: blue sky

Nosná plocha snežnice je vyrobená z veľmi kvalitného plastu, ktorý je dostatočne pevný aj v tuhých mrazoch. Tvar snežnice radí tento model skôr k športovému využitiu (preteky a športovo ladené jednodenné výlety). Snežnice majú zdvojené hrany.

Snežnice sú osadené šiestimi oceľovými hrotmi a ďalšími dvomi na výklopnej špičke. Zvrchu na špičke je snehový rozhadzovač, který vám ušetrí veľa sily pri dvíhaní nohy zo snehu. Snežnice Inook majú výborne riešený systém uchytenia špičky topánky, ktorý veľmi dobre upevní akúkoľvek topánku (trekkingová, snowboardová). Snežnice vďaka posuvnému systému uchytenia päty sú veľmi ľahko nastaviteľné pre akúkoľvek veľkosť topánky. Maximálna veľkosť topánky je 12.

Inook robí jedinečné zamkýnania päty. Zamknutie či odomknutie sa dá jednoducho urobiť postojačky palicou, ako poznáme zo skialpového viazania. Už žiadne problémy pri prekračovaní spadnutých stromov a podobne. Lišta, po ktorej sa posúva uchytenie päty, je z vyztuženého materiálu. Preto je možné zamykací systém použiť aj ako celkom užitočné podloženie päty, ktoré tiež poznáme zo skialpov. Je vhodné spomenúť aj dobre riešené zapínanie topánky.

Dotiahnutie topánky je pomocou račne ako poznáme zo snowboardového viazania. Na račni je systém, vďaka ktorému môžeme račňu ľahko povoliť aj v rukaviciach. Naviac je možné upínací pásik vystrediť pomocou druhej račne a prispôsobiť tak objemu topánky.

Dodávané s obalom.


 

Zákazníci, ktorí si kúpili tento tovar, objednávali tiež...

Kategórie

Výrobcovia