obuv Kayland CONTACT REV antra/red

Topánka určená na viacdenné túry s inovovaným a ergonomickým dizajnom. Je ľahká a veľmi priedušná, ponúka výrobnú trakciu i na náročnejších terénoch...

Použ..

Množstvo :
  • Kód: KAY-SH-1203
  • Prepravná hmotnosť: 750g
  • Výrobca: Kayland
  • Dostupnosť: na sklade
Veľkosť :

179.00€ 99.00€-45%

Topánka určená na viacdenné túry s inovovaným a ergonomickým dizajnom. Je ľahká a veľmi priedušná, ponúka výrobnú trakciu i na náročnejších terénoch...

Použitý materiál:

Zvršok: semišová koža1,6/1,8 mm + priedušná oderuodolná tkanina + mikrovlákno

Membrána: eVent Cocona - CoconaTM Natural TechnologyTM
Aktívny uhlík získaný zo škrupín kokosových orechov sa výborne hodí k iným materiálom kvôli svojej extrémnej tvrdosti a rozsiahlej rovnomernej štruktúre pórov. Žiadny iný aktívny uhlík neabsorbuje lepšie vlhkosť. Aktívny uhlík získaný zo škrupín kokosových orechov je podrobený Cocona´s patentovanému výrobnému procesu a ďalej je použitý pri obaľovaní iných človekom vyrábaných vláknach. Firma Kayland si vybrala aktívny uhlík získaný z kokosových orechov, nakoľko je recyklovateľný a svetluodolný.

Kopýtko: Mountain Asymmetric 2 - s výrazným ovinutím sa okolo nohy je ideálny na treking. Veľmi pohodlne sadne a umožňuje zvršku obopnúť sa tesne okolo prirodzených kontúr nohy.

Podrážka: Vibram Fourá - Vibram je tradícia odskúšaná desaťročia. Ponúka širokú škálu podrážok pre špecifické druhy topánok. Podrážky Vibram? sa vyznačujú vysokou trvácnosťou a spoľahlivosťou. Poskytujú vysoký komfort pri chôdzi v náročných terénoch a vynikajúcim spôsobom pohlcujú nárazy. Využívajú sa najmä pri výrobe horolezeckej a turistickej obuvi. Vďaka jedinečnému systému výstupkov a tvarov podrážky umožňujú pevnú oporu proti pošmyknutiu.

Medzipodrážka: I.A.D.S. Pro
Výstelka: ROLL
Hmotnosť topánky: 750 g
Pánsky model
Stupeň pevnosti: 6
Farba: anthracite-red

 

Dostupné veľkosti:

UK 8,5

 

Veľkostná tabuľka Kayland

 

Zákazníci, ktorí si kúpili tento tovar, objednávali tiež...

Kategórie

Výrobcovia