kniha Zvolen z neba

Keď sa povie Zvolen každého napadne Zvolenský zámok, v ktorom sa konajú svadby, alebo letné Zvolenské hry zámocké. Prípadne Pustý hrad, ktorý postupne odhaľuje svoje tajomstv..

Množstvo :
  • Kód: SKU 9788081441042
  • Výrobca: CBS
  • Dostupnosť: 2-5 dní

Keď sa povie Zvolen každého napadne Zvolenský zámok, v ktorom sa konajú svadby, alebo letné Zvolenské hry zámocké. Prípadne Pustý hrad, ktorý postupne odhaľuje svoje tajomstvá. Videli ste toto mesto z neba? Nie? Tak práve vám je určená kniha plná nádherných leteckých záberov tohto mesta...

 

Zvolen, jedno z najstarších slovenských miest s bohatou kráľovskou históriou, ktorú zastupuje Zvolenský zámok - dominanta mesta, či neďaleký Pustý hrad. Námestie SNP patrí medzi najväčšie námestia v strednej Európe. Kultúru vo Zvolene si vychutnáte v divadle Jozefa Gregora Tajovského. Vzdelanie reprezentuje zas Technická univerzita. K mestu patria okrem historického centra, samozrejme aj okolité sídliská Podborová, Zlatý potok, Západ-Tepličky, či Sekier.

A čo okolie mesta? Zdravie, oddych, ale aj relax a zábavu poskytujú neďaleké kúpele Sliač, špecializované rehabilitačno-liečebné zariadenie Kováčová, v ktorej nájdete aj celoročne fungujúce termálne kúpalisko. Neďaleká Zvolenská Slatina je vychýrená kolíska výroby bryndze. Očová sa zas pýši letiskom, z ktorého si zvedavci a dobrodruhovia môžu zalietať.

Poďte sa teda pozrieť ako vidí pilot lietadla krásy nášho malého, ale o to krajšieho Slovenska. Zvolen a jeho blízke okolie je len malá časť mozaiky, ktorú si určite nenechajte ujsť a samozrejme sa s týmto zážitkom podeľte aj so svojimi blízkymi. Vedzte, že máte byť na čo hrdí.

Čím je kniha Zvolen z neba výnimočná?

  • obsahuje vyše 100 leteckých fotografií Zvolena a blízkeho okolia
  • fotografie boli fotené z lietadla v rôznych ročných obdobiach
  • fotografie vznikali niekoľko rokov, a kniha vám ich ponúka v jenom celku
  • je v slovenskej a anglickej mutácii
  • je vhodná ako hodnotný darček, prezentačný predmet, prípadne učebná pomôcka


Kniha je súčasťou unikátnej edície leteckých kníh Slovensko z neba. Autori knihy vám svoju vášeň k lietaniu a pre fotografovanie prerozprávajú prostredníctvom týchto kníh cez dych vyrážajúce letecké zábery.

 

Dátum vydania 2016

Vydanie 1. vydanie

Formát (rozmer) 250 x 170 mm

Počet strán 128

Jazyk slovenský, anglický

EAN 9788081441042

Väzba pevná

Autor Milan Paprčka a kolektív

 

Kategórie

Výrobcovia