kniha Záhorie z neba

Víte, fčiléki sme na Záhorí a ludé tu vyprávjajú friško a enem po Záhorácky. Že nerozumiete? Ale našim leteckým fotografiám Záhoria budete určite rozumieť. Prevedú vás ..

Množstvo :
  • Kód: SKU 9788081441127
  • Výrobca: CBS
  • Dostupnosť: 2-5 dní

Víte, fčiléki sme na Záhorí a ludé tu vyprávjajú friško a enem po Záhorácky. Že nerozumiete? Ale našim leteckým fotografiám Záhoria budete určite rozumieť. Prevedú vás Záhorím, tak ako žiadny iný sprievodca.

 

Viete ako vyzerá perla Záhoria z neba? Skalica s románskou Rotundou sv. Juraja aj s kalváriou či špičkové golfové ihriská? A čo taká plavba Baťovým kanálom v ruke trebárs so skalickým trdelníkom alebo výborným skalickým vínom? Bazilika Sedembolestnej Panny Márie v Šaštín-Strážach, kúpele Smrdáky, ale aj holíčske rarity – slovenský Stonehenge či jediný zachovaný veterný mlyn na Slovensku sa nedajú tiež zahanbiť. Pokračujeme ďalej ponad hrady Pajštún, Plavecký a Korlátku.


Vedeli ste, že na Záhorí je púšť? A že v Zlatníckej doline si prídu na svoje vody chtiví dovolenkári? Rozmanité Záhorie ponúka bohaté možnosti na cyklistiku, pešiu turistiku či hubárčenie.


Odhaľte krásne Záhorie aj vy, s našou knihou v ruke, a trebárs aj v horizontálnej polohe u vás doma, na gauči. My vám doprajeme výhľady, ktoré môžete zažiť na mieste pilota či fotografa, ktorí nalietali desiatky hodín vo vzduchu, aby vám tieto čriepky krás Slovenska ukázali inak. Z neba.


Čím je kniha Záhorie z neba výnimočná?

  • obsahuje vyše 100 leteckých fotografií regiónu Záhorie
  • fotografie boli fotené z lietadla v rôznych ročných obdobiach
  • fotografie vznikali niekoľko rokov, a kniha vám ich ponúka v jenom celku
  • je v slovenskej a anglickej mutácii
  • je vhodná ako hodnotný darček, prezentačný predmet, prípadne učebná pomôcka

Kniha je súčasťou unikátnej edície leteckých kníh Slovensko z neba. Autori knihy vám svoju vášeň k lietaniu a pre fotografovanie prerozprávajú prostredníctvom týchto kníh cez dych vyrážajúce letecké zábery.

 

Dátum vydania 2016

Vydanie 1. vydanie

Formát (rozmer) 250 x 170 mm

Počet strán 168

Jazyk slovenský, anglický

EAN 9788081441127

Väzba pevná

Autor Milan Paprčka a Simona Nádašiová

 

Kategórie

Výrobcovia