kniha Poprad z neba

Mesto obkolesené nádhernou prírodou okolitých národných parkov, prirodzené centrum športu a cestovného ruchu pod Tatrami. To je Poprad. Táto kniha plná jedinečných leteckých ..

Množstvo :
  • Kód: SKU 9788081441462
  • Výrobca: CBS
  • Dostupnosť: 2-5 dní

Mesto obkolesené nádhernou prírodou okolitých národných parkov, prirodzené centrum športu a cestovného ruchu pod Tatrami. To je Poprad. Táto kniha plná jedinečných leteckých fotografií vám však ukáže, čo možno ani samotný Popradčania ešte nevideli!

Prijmite naše pozvanie, previesť vás mestom ležiacim na úpätí najmenších veľhôr sveta - Vysokých Tatier. Poprad je hospodárske, kultúrne, športové, turistické, obchodné a politické centrum Spiša. Zároveň je obkolesené nádhernou prírodou okolitých národných parkov a tvorí prirodzené centrum tohto turisticky mimoriadne atraktívneho regiónu. Perlou Popradu je mestská pamiatková rezervácia Spišská Sobota, ktorú navštívila aj britská kráľovná Alžbeta II. Panorámu okolia Popradu umocňujú nádherné Tatry prírodou, svojimi štítmi, či tatranskými osadami. Spoločne si pozrieme toto nádherné, dynamicky sa rozvíjajúce mesto z inej perspektívy. Z neba!

„Pri listovaní v tejto knihe budete mať pocit, že sme ju robili len pre vás. Je plná leteckých pohľadov na vám známe a možno trocha aj menej známe miesta. Prajem vám, aby ste pri jej prezeraní aj vy cítili hrdosť a lásku k nášmu mestu. Keď som si prezerala ja jednotlivé stránky s fotografiami a videla domy, ihriská a sídliská kde som vyrastala, mala som z toho až zimomriavky“ autorka, fotografka a rodáčka z Popradu Simona Nádašiová

Keď orly Zletia z Tatry a tiahnu na podolia, vidia Poprad presne tak, ako vy v tejto knihe. Z neba!

Čím je kniha Poprad z neba výnimočná?

  • obsahuje vyše 100 leteckých fotografií z mesta Poprad a jeho okolia
  • fotografie boli fotené z lietadla a niektoré z dronu v rôznych ročných obdobiach
  • fotografie vznikali niekoľko rokov, a kniha vám ich ponúka v jenom celku
  • je v slovenskej a anglickej mutácii
  • je vhodná ako hodnotný darček, prezentačný predmet, prípadne učebná pomôcka

Kniha je súčasťou unikátnej edície leteckých kníh Slovensko z neba. Autori knihy vám svoju vášeň k lietaniu a pre fotografovanie prerozprávajú prostredníctvom týchto kníh cez dych vyrážajúce letecké zábery.

Dátum vydania 2017

Vydanie 1. vydanie

Formát (rozmer) 250 x 170 mm

Počet strán 128 Jazyk slovenský, anglický

EAN 9788081441462

Väzba pevná

Autor Milan Paprčka, Simona Nádašiová a kolektív

 

Kategórie

Výrobcovia