lano TENDON Master 9,4 štandard, 60 m

Výborné jednoduché lano s nízkou hmotnosťou, skvelými technickými parametrami a konštrukciou opletu SBS, vďaka ktorej je lano odolnejšie voči oderu, ale zároveň mäkké a dobre mani..

Množstvo :
  • Kód: TEN-RP-0031
  • Prepravná hmotnosť: 3480g
  • Výrobca: Tendon
  • Dostupnosť: do 2 týždňov
:

Výborné jednoduché lano s nízkou hmotnosťou, skvelými technickými parametrami a konštrukciou opletu SBS, vďaka ktorej je lano odolnejšie voči oderu, ale zároveň mäkké a dobre manipulovateľné. Najlepšia voľba pre ťažké športové lezenie.

Parametre:
priemer lana (mm) 9.4
hmotnosť (g / m) 58
počet UIAA pádov 5-7
max rázová sila (kN) 7
posuv opletu (mm) 0
statické predĺženie (%) 8.9
dynamické predĺženie (%) 35
uzlovateľnosť 0.8

Balenie:
Zväzky: 30, 40, 50, 60, 70, 80, 100, 200 m
Cievky: 100, 200 m

Laná MASTER sú absolútnou špičkou v sortimente lán tendon - extrémne ľahké laná malých priemerov a nízkej hmotnosti. Určené pre každodenné zaťaženie na umelých stenách, najnáročnejšie športové lezenie a extrémne výstupy v horách ..
Pri ich výrobe boli použité najmodernejšie technológie a skúsenosti vývojárov - preto sú všetky laná kategórie Master štandardne vybavené elektronickým systémom Tero.

K impregnácii sa používa TEFLON, ktorý je na oplet, prípadne i jadro lana nanášaný revolučnou metódou tendon nanotechnology. Vybrané laná sú vybavené konštrukciou opletu SBS, alebo Bicolour.

Laná Master sú vyrobené pre všetkých extrémistov a náročných užívateľov.

Úprava:
ŠTANDARD
Zdokonalená základná úprava dynamických lán. Nový technologický postup umožňuje nanášanie impregnácie už pri štandardnej úprave lán. Výsledkom je výborná vodoodolnosť, oderuvzdornosť a predĺžená životnosť lán tendon.

PROTECT SHIELD
Lano má štandardnú úpravu proti vode a oderu, ale naviac je ošetrený oplet celého výrobku povrchovou úpravou tendon nanotechnology. Novou progresívnou metódou povrchovej úpravy Nanotechnology je na oplet lana nanášaný TEFLON vo veľmi malých časticiach, ktoré veľmi účinne zabraňujú prieniku vody, prachu a iných častíc do opletu lana, čím sa zvyšuje jeho vodoodolnosť a oderuvzdornosť.

COMPLETE SHIELD
Maximálny stupeň ošetrenia lana s vysokým účinkom vodoodolnosti, oderuvzdornosti. Novou progresívnou metódou Nanotechnology je na oplet aj jadro lana nanášaný TEFLON vo veľmi malých časticiach, ktoré vytvárajú na celom lane takmer nepriepustnú ochrannú vrstvu proti vode, prachu a iným časticiam, ktoré by mohli oplet či jadro lana poškodiť. COMPLETE SHIELD je nová impregnácia, ktorá výrazne zvyšuje celkovú životnosť lán tendon.

Ak máš záujem o inú dĺžku a verziu napíš požiadavku do poznámky pri nákupe.
Cena :
2,29 eur/m (standard),
2,34 eur/m (protect shield),
2,47 eur/m (complete shield).

Kategórie

Výrobcovia