vyhrievaná vesta Capit Warmme vest

WarmMe vesta s trojstupňovým nastavením teploty

 

Počas chladných období, pokiaľ ide o teploty, podnebie alebo vykonávané činnosti sme..

Množstvo :
  • Kód: WPA410
  • Prepravná hmotnosť: 200g
  • Výrobca: Capit
  • Dostupnosť: na sklade
Farba :

:

204.00€ 183.00€-10%

WarmMe vesta s trojstupňovým nastavením teploty

 

Počas chladných období, pokiaľ ide o teploty, podnebie alebo vykonávané činnosti sme často nesprávne oblečení. Ešte horšie je, keď sa presúvate z jedného teplého miesta ako je  auto alebo miestnosť ( športujete alebo robíte iné činnosti ) do iného studeného,  ako je sklad, alebo jazda  na motocykli  ( prípadne prestanete vykonávať nejakú aktivitu) .

S warmne sa môžete cítiť lepšie , môžete sa rozhodnúť  pre najlepšiu teplotu v závislosti na činnosti alebo prostredí , v ktorom sa nachádzate.
 

Warmme vesta sa vyrába z mäkkého materiálu, je odolná a elastická, má dvojitú vonkajšiú vrstvu water-proof/wind-block. Bola starostlivo navrhnutá s charakterom talianskej firmy , ktorá kombinuje technické znalosti a pekný dizajn. Tento produkt bol navrhnutý tak, aby sadol pod každú bundu alebo kabát , či sa dal prispôsobiť na rôzne príležitosti. Warmme vesta sa hodí  na každý deň pre vonkajšie práce, športy či koníčky .

Jeden neviditeľný okruh = Flexibilné a ultra - ploché platničky, strategicky umiestnené v špecifických oblastiach hrudníka , pomáhajú  udržať a získať komfortnú teplotu
Jedno tlačidlo-jediný ovládací prvok, jednoduché použitie = tlačidlo " Easy Touch " ( možnosť použiť bez vyzliekania  rukavíc ) pre zvolenie teploty. Vďaka 3- farebnému podsvieteniu, budete môcť aj v tme rozpoznať, aká teplota je práve nastavená. Červené svetlo = vysoká teplota 50 ° C výdrž batérie 3,5 hodiny, oranžové svetlo = 45 ° C , výdrž batérie 6,5 hodiny, zelené svetlo =  40 ° C, výdrž batérie 7 hodín.
 

ľahkosť a komfort = Lithium - ion akumulátor – malý, ľahký a rýchlo dobíjateľný. Umiestnená v malom vnútornom vrecku. Je možné zaistiť až 7 hodín chodu na jeden nabíjací cyklus. 7,4 V, 3000mAh polymer battery
elegancia = Obojstranný zips, ktorým sa dá vesta zväčšiť - sadne ako uliata na akékoľvek oblečenie
žiadne studené ruky = zips sťahováky a " easy open " vreckové klapky sa používajú bez odstránenia ochranných rukavíc.
Všetko bezpečné = Zips " vzad " na vonkajších bočných vreckách, aby sa zabránilo náhodnému otvoreniu.

 

 

Akumulátor a nabíjačka je súčasťou balenia (možno zakúpiť aj samostatne ako náhradný diel).

Navrhnuté v Taliansku.

 

Veľkosti:

XXS/XS, S/M, L/XL, XXL/3XL             

 

Veľkostná tabuľka Capit

Zákazníci, ktorí si kúpili tento tovar, objednávali tiež...

Kategórie

Kupujte na splátky

Výrobcovia