vyhrievané palčiaky Alpenheat Fire Mittens AG4, veľ. L

Najskôr pocítite chlad na najvzdialenejších miestach končatín, na prstoch a rukách. Prekrvenie sa znižuje telesná teplota klesá, zdravie tým môže byť ohrozené.

Vy..

Množstvo :
  • Kód: AG4
  • Výrobca: Alpenheat
  • Dostupnosť: na sklade
Veľkosť :

280.00€ 179.00€-36%

Najskôr pocítite chlad na najvzdialenejších miestach končatín, na prstoch a rukách. Prekrvenie sa znižuje telesná teplota klesá, zdravie tým môže byť ohrozené.

Vyhrievané palčiaky udržujú ruky v teple a zabraňujú mrznutiu prstov v chladnom počasí. Sú vhodné pri outdoorových aktivitách v mraze. Vyhrievané palčiaky sú ideálne na túry do prírody, lyžovanie, Nordic Walking, poľovanie a na každú činnosť, pri ktorej sú ruky vystavené chladu.

Vyhrievací prvok je navrhnutý tak, že vykurovací drôt je uložený pozdĺž prstov a tak je udržovaná celá ruka v teple. Viacvrstvový dizajn robí rukavice pohodlnými na nosenie. Vyhrievaný palčiak sa dá pomocou zipsu otvoriť, vyhrnúť smerom dozadu a uchytiť na vonkajšiu stranu rukavice. Takto získate optimálnu slobodu pohybu prstov pre dobrý hmat.

Akumulátor je vložený do špeciálnej kapsy, ktorá je súčasťou rukavice. Vykurovanie sa dá pohodlne ovládať tlačidlom na vonkajšej strane rukavice.

Špecifikácie:
1. Vyhrievacia jednotka:
flexibilný vykurovací drôt pozdĺž prstov

2. Alpenheat ovládač s akumulátorom:
3 nastaviteľné stupne vykurovania
ovládanie tlačidlom
doba vyhrievania 2 - 6 h
malý, ľahký a kompaktný (50x70x10 mm)
vysokovýkonná Li-lon batéria 7.4 V / 1.7 Ah / 12.6 Wh

3. Univerzálna Alpenheat nabíjačka 100 - 240 V 50/60 Hz
doba nabíjania cca 5 hodín

Veľkosti:  L

rozmer (šírka dlane v cm):  S 8 cm, M 8,5 cm,  L 9 cm, XL 10 cm

 

Kategórie

Výrobcovia