spodky Craft Warm Underpants 1901640

Pánske dlhé funkčné spodky sú určené pre športové aktivity s nízkou intenzitou pohybu v chladnom až studenom, zimnom počasí. Ideálna 1. vrstva napr. pre zjazdové lyžovanie.
..

Množstvo :
  • Kód: 1901640
  • Prepravná hmotnosť: 100g
  • Výrobca: Craft
  • Dostupnosť: 3-5 dní
:

Veľkosť :

54.00€ 33.00€-39%

Pánske dlhé funkčné spodky sú určené pre športové aktivity s nízkou intenzitou pohybu v chladnom až studenom, zimnom počasí. Ideálna 1. vrstva napr. pre zjazdové lyžovanie.

U bielizne Keep Warm došlo k inovacii bodymappingových zón, ktorá je založená na vedeckých testoch merania telesnej teploty. Detailne je sledované prúdenie krvi a zahrievanie jednotlivých partií pri rôzne intenzívnom pohybe. Starostlivo sú stanovené klimatické zóny pre dosiahnutie optimálnej termoregulácie. Pretože ženy a muži majú odlišné potivé a studené telesné partie, bodymappingové zóny sa stanovujú zvlášť pre dámske a pánske modely.

Prádlo má tzv. 3D štruktúru, ktorá predstavuje z hľadiska gramáže 3 rozdielne pleteniny. V chúlostivých a exponovaných partiách je použitá pletenina s najvyššou gramážou - poskytuje najvyššiu mieru zateplenia. Naopak v potivých zónách je pletenina s najnižšou gramážou - poskytuje najnižšiu mieru zateplenia. Partie, ktoré sú najviac namáhané z hľadiska pohybu sú s prímesou elastického vlákna. Prádlo využívá duté vlákna pre zaistenie optimálnej termoregulácie. Udrží vaše telo v teple a suchu.

Materiál: 61% Polyamid, 35% Polyester, 4% Elastan
Gramáž: 110 - 220 g/m2

- využíva duté vlákna s vysokou schopnosťou absorpcie tepla
- zaisťuje optimálnu termoreguláciu a odvod potu
- 3 rozdielne štruktúry pleteniny s bezšvovými prechodmi korešpondujú s rôznymi partiami tela a ich potrebami
- bezšvové torzo pre extra komfort
- veľmi pohodlná, elastická pletenina príjemná na dotyk
- udrží telo v suchu a teple, přičom nedochádza k prehriatiu organizmu
 

Dostupné veľkosti:
čierna (9980) XL
modrá (2310) XL

 

Tabuľka veľkostí oblečenia Craft

Zákazníci, ktorí si kúpili tento tovar, objednávali tiež...

Kategórie

Výrobcovia