tričko dlhý rukáv Craft Extreme Crewneck

Celoročné prádlo - CRAFT Zero Extreme predstavuje prádlo s extrémnou funkčnosťou, extrémnym komfortom a unikátnou kombináciou vlá..

Množstvo :
  • Kód: 190983 -3900
  • Výrobca: Craft
  • Dostupnosť: na sklade
Farba :

Veľkosť :

43.00€ 29.00€-33%

Celoročné prádlo - CRAFT Zero Extreme predstavuje prádlo s extrémnou funkčnosťou, extrémnym komfortom a unikátnou kombináciou vláken.

Prádlo, ktoré telo ochladí či zahreje podľa aktuálnej potreby tvojho tela. Je určené hlavne pre výkonnostných športovcov(cyklistov, lyžiarov a pod.)pre ktorých je prádlo Craft Zero príliš teplé.

Nový materiál je svojim zložením jednou z najvačších inovácií vo vývoji prádla pre šport v posledných rokoch. Šesťkanálové vlákno CoolMax Extreme Hexachannel na vnútornej strane zajisťuje maximálny odvod potu a prebytočného tepla pri intenzivnom výkone.

Vonkajšia časť prádla je z dutého vlákna Thermolite, ktoré odvádza vlhkosť, ale udržuje v sebe teplo pri zníženej aktivite pohybu. Je tu použitá aj technológia CoolMax Fresh FX s aktívnou ochranou proti mikroorganizmom a ľudskému pachu dosiahnutá vďaka zabudovaným iontom striebra priamo do tela vlákna, čo predstavuje drahšiu, ale trvanlivú technológiu využitia striebra vo funkčnom prádle.

- má nižšiu gramáž materiálu (130 g/m2) a je celoročné
- je tenké, pružné, má ploché švy a mikrovlákno výrazne znižuje žmolkovanie
- bezšvové torzo
- ergonomický strih
- ploché švy umožňujú sledovať pohyb tela
- chladivý efekt
- udržuje telo v suchu

Dostupné veľkosti:
biela (3900) S


 

Tabuľka veľkostí oblečenia Craft

 

Súčasné hodnotenie: 1

Zákazníci, ktorí si kúpili tento tovar, objednávali tiež...

Kategórie

Výrobcovia