spodky pod kolená Craft Extreme Knicker 193755

Pánske funkčné spodky pod kolená sú určené pre športové aktivity s premenlivou intenzitou pohybu v mierne chladnom až chladnom počasí.

Celoročné prádlo - CRAFT Pr..

Množstvo :
  • Kód: 193755
  • Prepravná hmotnosť: 100g
  • Výrobca: Craft
  • Dostupnosť: 3-5 dní
Veľkosť :

:

30.00€ 31.00€--3%

Pánske funkčné spodky pod kolená sú určené pre športové aktivity s premenlivou intenzitou pohybu v mierne chladnom až chladnom počasí.

Celoročné prádlo - CRAFT Pro Zero Extreme predstavuje prádlo s extrémnou funkčnosťou, extrémnym komfortom a unikátnou kombináciou vláken.

Prádlo, ktoré telo ochladí či zahreje podľa aktuálnej potreby tvojho tela. Je určené hlavne pre výkonnostných športovcov(cyklistov, lyžiarov a pod.)pre ktorých je prádlo Craft Pro Zero príliš teplé.

Nový materiál je svojim zložením jednou z najvačších inovácií vo vývoji prádla pre šport v posledných rokoch. Šesťkanálové vlákno CoolMax Extreme Hexachannel na vnútornej strane zaisťuje maximálny odvod potu a prebytočného tepla pri intenzivnom výkonu.

Vonkajšia časť prádla je z dutého vlákna Thermolite, ktoré odvádza vlhkosť, ale udržuje v sebe teplo pri zníženej aktivite pohybu.

Je tu použitá aj technológia CoolMax Fresh FX s aktívnou ochranou proti mikroorganizmom a ľudskému pachu dosiahnutá vďaka zabudovaným iontom striebra priamo do tela vlákna, čo predstavuje drahšiu, ale trvanlivú technológiu využitia striebra vo funkčnom prádle.

CRAFT Pro Zero Extreme má nižšiu gramáž materiálu (130 g/m2) a je celoročné.
Prádlo je tenké, pružné má ploché švy a mikrovlákno Pro Zero Extreme výrazne znižuje žmolkovanie.

Materiál: 100% Polyester

 

Dostupné velkosti :
čierna (2999) XXL
čierna (9920) XXL

Tabuľka veľkostí oblečenia Craft

Zákazníci, ktorí si kúpili tento tovar, objednávali tiež...

Kategórie

Výrobcovia