boxerky CRAFT Extreme WS

Pánske funkčné boxerky s membránou Gore Windstopper sú určené pre športové aktivity s premenlivou intenzitou pohybu v mierne chladnom až chladnom počasí. Chúlostivé partie sú vyba..

Množstvo :
  • Kód: 1900255 -9920
  • Prepravná hmotnosť: 100g
  • Výrobca: Craft
  • Dostupnosť: 1-7 dní
Farba :

Veľkosť :

Pánske funkčné boxerky s membránou Gore Windstopper sú určené pre športové aktivity s premenlivou intenzitou pohybu v mierne chladnom až chladnom počasí. Chúlostivé partie sú vybavené veľmi ľahkou, elastickou, plne vetruodolnú membránu Gore Windstopper.

Celoročné prádlo - CRAFT Extreme predstavuje prádlo s extrémnou funkčnosťou, extrémnym komfortom a unikátnou kombináciou vláken.

Prádlo, ktoré telo ochladí či zahreje podľa aktuálnej potreby tvojho tela. Je určené hlavne pre výkonnostných športovcov(cyklistov, lyžiarov a pod.)pre ktorých je prádlo Craft Zero príliš teplé.

Nový materiál je svojim zložením jednou z najvačších inovácií vo vývoji prádla pre šport v posledných rokoch. Šesťkanálové vlákno CoolMax Extreme Hexachannel na vnútornej strane zajisťuje maximálny odvod potu a prebytočného tepla pri intenzivnom výkone.

Vonkajšia časť prádla je z dutého vlákna Thermolite, ktoré odvádza vlhkosť, ale udržuje v sebe teplo pri zníženej aktivite pohybu.

Je tu použitá aj technológia CoolMax Fresh FX s aktívnou ochranou proti mikroorganizmom a ľudskému pachu dosiahnutá vďaka zabudovaným iontom striebra priamo do tela vlákna, čo predstavuje drahšiu, ale trvanlivú technológiu využitia striebra vo funkčnom prádle.

CRAFT Extreme má nižšiu gramáž materiálu (130 g/m2) a preto je celoročne použiteľné.
Prádlo je tenké, pružné má ploché švy a mikrovlákno výrazne znižuje žmolkovanie.

Materiál: 100% Polyester; Gore Windstopper - 92% Polyester, 8% ePTFE
Gramáž: 86 - 130 g/m2

Dostupné velkosti:

čierna (9920) S

 

Tabuľka veľkostí oblečenia Craft

Zákazníci, ktorí si kúpili tento tovar, objednávali tiež...

Kategórie

Výrobcovia