rolák so zipsom Craft Extreme Turtleneck

Dámske celoročné prádlo - CRAFT Pro Zero Extreme predstavuje prádlo s extrémnou funkčnosťou, extrémnym komfortom a unikátnou kombináciou vláken.

Prádlo, ktoré telo..

Množstvo :
  • Kód: 194617
  • Prepravná hmotnosť: 100g
  • Výrobca: Craft
  • Dostupnosť: 3-7 dní
:

:

Dámske celoročné prádlo - CRAFT Pro Zero Extreme predstavuje prádlo s extrémnou funkčnosťou, extrémnym komfortom a unikátnou kombináciou vláken.

Prádlo, ktoré telo ochladí či zahreje podľa aktuálnej potreby tvojho tela. Je určené hlavne pre výkonnostných športovcov(cyklistov, lyžiarov a pod.)pre ktorých je prádlo Craft Pro Zero príliš teplé.

Nový materiál je svojim zložením jednou z najvačších inovácií vo vývoji prádla pre šport v posledných rokoch. Šesťkanálové vlákno CoolMax Extreme Hexachannel na vnútornej strane zaisťuje maximálny odvod potu a prebytočného tepla pri intenzivnom výkonu.

Vonkajšia časť prádla je z dutého vlákna Thermolite, ktoré odvádza vlhkosť, ale udržuje v sebe teplo pri zníženej aktivite pohybu.

Je tu použitá aj technológia CoolMax Fresh FX s aktívnou ochranou proti mikroorganizmom a ľudskému pachu dosiahnutá vďaka zabudováním iontom striebra priamo do tela vlákna, čo predstavuje drahšiu, ale trvanlivú technológiu využitia striebra vo funkčnom prádle.

Prádlo má nižšiu gramáž materiálu (130 g/m2) a je preto celoročne použiteľné. Prádlo je tenké, pružné má ploché švy a použitie mikrovlákien Pro Zero Extreme výrazne znižuje žmolkovanie pleteniny.
 

Dostupné veľkosti:
čierna (2999) 42/44,46/48
tmavomodrá (2284) 46/48
fialová (2462) 42/44,46/48
čierna s bielou (9920) 42/44,46/48

 

Tabuľka veľkostí oblečenia Craft

Kategórie

Výrobcovia