dámske boxerky Craft Active Extreme

Dámské funkčné boxerky sú určené pre športové aktivity s premenlivou intenzitou pohybu v mierne chladnom až chladnom počasí.

Dámske celoročné prádlo - CRAFT Extr..

Množstvo :
  • Kód: 193896 -9920
  • Výrobca: Craft
  • Dostupnosť: na sklade
Farba :

Veľkosť :

29.00€ 22.00€-24%

Dámské funkčné boxerky sú určené pre športové aktivity s premenlivou intenzitou pohybu v mierne chladnom až chladnom počasí.

Dámske celoročné prádlo - CRAFT Extreme predstavuje prádlo s extrémnou funkčnosťou, extrémnym komfortom a unikátnou kombináciou vláken.

Prádlo, ktoré telo ochladí či zahreje podľa aktuálnej potreby tvojho tela. Je určené hlavne pre výkonnostných športovcov(cyklistov, lyžiarov a pod.)pre ktorých je prádlo Craft Pro Zero príliš teplé.

Nový materiál je svojim zložením jednou z najvačších inovácií vo vývoji prádla pre šport v posledných rokoch. Šesťkanálové vlákno CoolMax Extreme Hexachannel na vnútornej strane zajisťuje maximálny odvod potu a prebytočného tepla pri intenzivnom výkonu.

Vonkajšia časť prádla je z dutého vlákna Thermolite, ktoré odvádza vlhkosť, ale udržuje v sebe teplo pri zníženej aktivite pohybu.

Je tu použitá aj technológia CoolMax Fresh FX s aktívnou ochranou proti mikroorganizmom a ľudskému pachu dosiahnutá vďaka zabudováním iontom striebra priamo do tela vlákna, čo predstavuje drahšiu, ale trvanlivú technológiu využitia striebra vo funkčnom prádle.

CRAFT Extreme má nižšiu gramáž materiálu (130 g/m2) a je celoročné. Prádlo je tenké, pružné má ploché švy a mikrovlákno Extreme výrazne znižuje žmolkovanie.

Materiál: 100% Polyester

 

Dostupné veľkosti:

čierna (9920) XL

 

Tabuľka veľkostí oblečenia Craft

Kategórie

Výrobcovia