nohavice Pinquin Forest sivé

Nohavice pre turistiku, outdoor a voľný čas. Sú pohodlné, z príjemného, vzdušného a veľmi odolného materiálu, ktorý je opatrený Teflonovou vodoodpudivou úpravou, 2 bočné uzavret..

Množstvo :
  • Kód: PNG-PT-0431
  • Výrobca: Pinguin
  • Dostupnosť: na sklade
Veľkosť :

Farba :

60.00€ 34.00€-43%

Nohavice pre turistiku, outdoor a voľný čas. Sú pohodlné, z príjemného, vzdušného a veľmi odolného materiálu, ktorý je opatrený Teflonovou vodoodpudivou úpravou, 2 bočné uzavreté vrecká nad kolenami, 2 predné + 1 zadné vrecko na zips, odnímateľný opasok s rýchlosponou, anatomicky tvarované kolená.

STRIH: unisex

Materiály:
NYLON WICKING - je veľmi pohodlná tkanina zo 100% nylonových vlákien, ktoré sú špeciálne upravené tak, aby sa čo najviac priblížili prírodným vláknam. Výsledná tkanina má tak pevnosť a odolnosť Nylonu a mäkkosť, splývavosť a schopnosť odvádzať pot ako tkaniny z prírodných vlákien.

TEFLON Fabric Protector Du Pont aplikovaný na vlákna prepožičiava výrobkom voduodpudivosť a väčšiu odolnosť voči znečisteniu. Tkaniny, ktoré sú vybavené ochrannou vrstvou teflónu, sú vynikajúcim zpôsobom chránené pred nečistotami. Pretože Teflon obklopuje jednotlivé vlákna, nemá vplyv na priedušnosť úpletu. Je odolný voči praniu a chemickému čisteniu. Je dermatologicky neškodný.

YKK- značkové japonské zipsy jedného z najrenomovanejších výrobcov zipsov na svete. Zaručujú dlhodobú trvácnosť a vysokú funkčnosť celého výrobku.


Dostupné veľkosti:

sivá S


Tabuľka veľkostí nohavíc zn.Pinguin
 

Zákazníci, ktorí si kúpili tento tovar, objednávali tiež...

Kategórie

Výrobcovia