membránové nohavice Pinquin Alpin S čierne

3-vrstvové nohavice z 2-vrstvového laminátu s dierovanou podšívkou.

Kolená a sed: Nylon 6.6 Stretch, odnímateľné traky a opasok s rýchlosponou, poklopec na zips, 3 pre..

Množstvo :
  • Kód: PNG-PT-0002
  • Výrobca: Pinguin
  • Dostupnosť: na sklade
Farba :

Veľkosť :

119.00€ 85.00€-29%

3-vrstvové nohavice z 2-vrstvového laminátu s dierovanou podšívkou.

Kolená a sed: Nylon 6.6 Stretch, odnímateľné traky a opasok s rýchlosponou, poklopec na zips, 3 prekryté vrecká na zips, anatomicky tvarované kolená, nohavice sú rozopínateľné prekrytým zipsom do výšky kolien, spodný okraj je nastaviteľný suchým zipsom alebo pružným lankom; nohavice majú lepené švy.
 

Materiály:

GELANOTS XP - 2 vrstvový laminát
-vodný stĺpec 20 000mm/paropriepustnosť 20 000g/m2 24 hod

Gelanots XP je unikátna polyuretanová membrána produkt japonskej firmy Tomen Corporation, ktorá (nalaminovaná na rubovej strane textilného materiálu) je používaná na výrobu športových odevov do extrémnych podmienok. Na rozdiel od tradičných membrán nemá póry, a napriek tomu vyniká vysokou paropriepustnosťou.
Gelanots XP totiž vďaka svojej hydrofilnej schopnosti dokáže vtiahnuť molekuly vody odpareného alebo i kvapalného potu z vnútornej strany odevu do molekulovej štruktúry membrány a na tzv. princípe chemického prevodu pary ju vylúčiť na vonkajšej strane membrány.

Hodnoty paropriepustnosti a vodotesnosť sú veľmi vysoké a vyrovnané, a platia takmer bez zmeny i po rokoch používania Gelanotsového odevu. Je to predovšetkým preto, že nepórový Gelanots netrpí klasickými neduhmi pórových membrán, u ktorých sa póry po čase zanášajú soľami a tukmi, čím sa ich paropriepustnosť znižuje, a naopak, na exponovaných partiách sa naťahovaním a ohýbaním póry rozťahujú a pórové membrány začnú premokať

NYLON 6.6 STRETCH - Nylon 6.6 (logo stretch) je pružná, veľmi odolná látka zo špeciálne upravených nylonových vlákien, ktorá je použitá na obzvlášť namáhané partie odevu. Ich elastická schopnosť tak umožňuje zvýšenie rozsahu pohybu v tomto odeve, vysoká odolnosť tohto materiálu proti oderu (porovnateľná s Cordurou) tak zabraňuje opotrebenie týchto partií.

YKK - Ide o značkové japonské zipsy jedného z najrenomovanejších výrobcov zipsov na svete. Zaručujú dlhodobú trvácnosť a vysokú funkčnosť celého výrobku
 

Dostupné veľkosti:

čierna M

 

Tabuľka veľkostí nohavíc zn.Pinguin

 

Zákazníci, ktorí si kúpili tento tovar, objednávali tiež...

Kategórie

Výrobcovia