dámske membránové nohavice Pinquin Alpin L

Nohavice z 2-vrstvového laminátu so sieťovanou podšívkou dámskeho strihu.

- kolená + sed zosilnené oderuvzdorným a strečovým materiálom Nylon 6.6 Stretch
- o..

Množstvo :
  • Kód: PNG-PT-0003
  • Prepravná hmotnosť: 800g
  • Výrobca: Pinguin
  • Dostupnosť: 1-3 dni
:

:

129.00€ 110.00€-15%

Nohavice z 2-vrstvového laminátu so sieťovanou podšívkou dámskeho strihu.

- kolená + sed zosilnené oderuvzdorným a strečovým materiálom Nylon 6.6 Stretch
- odnímateľné traky a opasok s rýchlosponou
- 2 predné vrecká s vodeodolnými zipsami
- zadné vrecko
- anatomicky tvarované kolená
- vnútorné nohavice proti snehu
- obvodový spodný okraj nohavíc je sťahovateľný suchým zipsom alebo pružným lankom
- nohavice rozopínateľné prekrytým zipsom do výšky pásu úplne rozopínací zips


Materiály:
GELANOTS XP - je unikátna polyuretanová membrána produkt japonskej firmy Tomen Corporation, ktorá (nalaminovaná na rubovej strane textilného materiálu) je používaná na výrobu športových odevov do extrémnych podmienok. Na rozdiel od tradičných membrán nemá póry, a napriek tomu vyniká vysokou paropriepustnosťou.
Gelanots XP totiž vďaka svojej hydrofilnej schopnosti dokáže vtiahnuť molekuly vody odpareného alebo i kvapalného potu z vnútornej strany odevu do molekulovej štruktúry membrány a na tzv. princípe chemického prevodu pary ju vylúčiť na vonkajšej strane membrány.
Hodnoty paropriepustnosti a vodotesnosť sú veľmi vysoké a vyrovnané, a platia takmer bez zmeny i po rokoch používania Gelanotsového odevu. Je to predovšetkým preto, že nepórový Gelanots netrpí klasickými neduhmi pórových membrán, u ktorých sa póry po čase zanášajú soľami a tukmi, čím sa ich paropriepustnosť znižuje, a naopak, na exponovaných partiách sa naťahovaním a ohýbaním póry rozťahujú a pórové membrány začnú premokať (vodný stĺpec 20 000mm/paropriepustnosť 20 000g/m2 24 hod)

NYLON 6.6 STRETCH - je pružná, veľmi odolná látka zo špeciálne upravených nylonových vlákien, ktorá je použitá na obzvlášť namáhané partie odevu. Ich elastická schopnosť tak umožňuje zvýšenie rozsahu pohybu v tomto odeve, vysoká odolnosť tohto materiálu proti oderu (porovnateľná s Cordurou) tak zabraňuje opotrebenie týchto partií.

YKK - ide o značkové japonské zipsy jedného z najrenomovanejších výrobcov zipsov na svete. Zaručujú dlhodobú trvácnosť a vysokú funkčnosť celého výrobku

Dostupné veľkosti:

sivá M,L,XL

čierna L,XL

Tabuľka veľkostí nohavíc zn.Pinguin
 

Kategórie

Výrobcovia