membránová bunda Pinquin Freeride Jacket green/petrol

Nepremokavá bunda z dvojvrstvového laminátu ACD.

Určenie: Všetky druhy zimných športov, Lyže, snowboard sánkovanieNielen pre všetky typy zimných športov je skvelým pomocn..

Množstvo :
  • Kód: PNG-JK-4521
  • Výrobca: Pinguin
  • Dostupnosť: 5-14 dní
Farba :

Veľkosť :

Nepremokavá bunda z dvojvrstvového laminátu ACD.

Určenie: Všetky druhy zimných športov, Lyže, snowboard sánkovanieNielen pre všetky typy zimných športov je skvelým pomocníkom bunda Freeride. Jej hlavnými prednosťami sú voľný strih, dovoľujúce manévrovanie či už na lyžiach alebo na snowboarde, sťahovanie nad pásom, snehový golier, ktorý sa dá v prípade potreby odopnúť a nechať doma, alebo vrecko na rukáve určené pre čipovú permanentku k lanovke.

Za zmienku tiež stojí kapucňa, ktorá je dostatočne veľká na to, aby sa pod ňou pohodlne zmestila aj lyžiarska prilba a ktorá má sťahovanie ako v leme, tak aj po obvode hlavy v úrovni uší, takže už sa vám nestane, že sa pri rozhliadaní budete pozerať do kapucne miesto na krajinu.
 
Technické parametre
Materiál A.C.D. membrane 2L, Nylon 6
Vonkajšie / vnútorné zipsové vrecká 5/1
Zips YKK Waterproof
Vodný stĺpec 20000 mm H2O
Paropriepustnosť 25000 g H2O/m2*24h
Kapucňa Áno - Integrovaná, rolovateľná k golieru
Snehový pás Áno - Odopínateľný Sťahovanie v páse Áno
Sťahovanie v dolnom leme Áno
Dostupné veľkosti S - XXL
Hmotnosť (M) 740 g Typ Bundy
Použitie:Membránové
Určenie Unisex
 
 
Technológie ako podpora pre výkon.
Trojvrstvový laminát s japonskou membránou A.C.D., rezaný laserom, so stopercentným podlepením všetkých švov, vás udrží v suchu či už budete vystavení dažďu, vetru, alebo sa spotíte pri namáhavom výstupe.
Vrecká sú opatrené légami a vodeodolnými YKK zipsami, sú dostatočne veľké pre pohodlné používanie v rukaviciach a ich umiestnenie dovoľuje komfortné používanie aj pri nasadenom sedáku, alebo batohu s bedrovým pásom.
Dostatočne veľká kapucňa pod ktorou sa zmestí aj lyžiarska prilba je navyše sťahovateľná v dvoch smeroch a to ako v leme tak navyše aj horizontálne v úrovni uší tak, aby zabránila prístupu chladu zvonku ale zároveň umožňovala pohodlný rozhľad a neobmedzovala na zjazdovke toľko potrebné periférne videnie.
 
 
Dvojvrstvový laminát s membránou A.C.D. s vysokou pružnosťou sa pýši vodným stĺpcom celých 20 000mm a priedušnosťou 25 000g H2O/m2.
To v jednoduchosti znamená, že keď si napríklad kľaknete do blata, pričom budeme počítať, že styková plocha meria 10cm2, môžete vážiť aj 200kg a membrána nepretečie.
Dvojvrstvový laminát potom znamená jednoducho, že membrána je zlaminovaná spoločne s vrchnou vrstvou látky a zvnútra chránená sieťovanou podšívkou proti mechanickému poškodeniu.
 
 
Rýchly prehľad:
Sťahovanie nad pásom aj na spodnom leme, čo zabraňuje nepríjemnému vyhrňovaniu Veľké vetracie otvory opatrené légou a dvoma jazdcami
Dostatočne veľké vrecká na použitie v rukaviciach
Veľká kapucňa, pod ktorou sa zmestí väčšina typov prilieb
Guma z kapucne sú vyvedené dovnútra bundy, takže vám nebudú nijako prekážať
Kapucňa je sťahovateľná v dvoch smeroch, takže tesne obopne celú hlavu a zároveň nebude prekážať v rozhľade Voľný strih s vysokou pohyblivosťou Vysoký krčný golier Vrecko na rukáve na čipovú permanentku
 
Dostupné veľkosti: modrá, XL

vizualizace membránovélo laminátu

Technické parametry

 

 

Veľkostná tabuľka:

 

 

 

 

 

Kategórie

Výrobcovia