dezinfekcia vody Katadyn Micropur Antichlor MA 100F

Dechloračné činidlo na odstránenie prebytočného voľného chlóru (chlórovej pachuti a zápachu) v chlórovanej pitnej vode alebo po úprave vody dezinfekčným prípravkom Katadyn Microp..

Množstvo :
  • Kód: 8013705
  • Výrobca: Katadyn
  • Dostupnosť: 1-3 dni

Dechloračné činidlo na odstránenie prebytočného voľného chlóru (chlórovej pachuti a zápachu) v chlórovanej pitnej vode alebo po úprave vody dezinfekčným prípravkom Katadyn Micropur Forte.

Objem: 10 ml

max množstvo upravenej vody: 100 L

čas potrebný na úpravu 1 l:  3 min

Dávkovanie: 3 kvapky/1 L vody alebo 1 ml/10 L vody

Používajte biocídy bezpečne.

Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o produkte.

 

KATADYN GROUP so sídlom vo Wallisellen-Zürich je popredným svetovým výrobcom individuálnych systémov na prípravu pitnej vody určených pre cestovateľov a priaznivcov športov v prírode.

Spoločnosť KATADYN si vďaka kvalite a inovačnému náskoku získala prominentné postavenie a stala sa svetovou jednotkou s trhovým podielom prevyšujúcim 50 % svetového trhu tohto sortimentu. História firmy zahŕňa viac ako 75 rokov venovaných vývoju a výrobe prenosných vodných filtrov, aktívnych sterilizačných látok a mobilných odsoľovacích zariadení využívaných pri suchozemskom i námornom cestovaní.

Všetky výrobky sa vyznačujú vysokou kvalitou a spoľahlivosťou, ktorá sa stala synonymom tejto značky. Tisíce cestovateľov, priaznivcov outdoorových aktivít, športovcov, ale aj víkendových turistov a rodín s deťmi, každým dňom vo chvíľach voľna alebo pracovného nasadenia, rodinnej dovolenky alebo aktívneho športového vyžitia spoliehajú na unikátne produkty KATADYN.

Dôvera v moderné a ekologické riešenie založené na preverenej švajčiarskej technológii predstavuje pre spoločnosť KATADYN záväzok a súčasne motiváciu neustále vyvíjať a zdokonaľovať výrobky, ktorých spoločným menovateľom je "bezpečná pitná voda".

Výrobky Katadyn určené na profesionálne využitie sú súčasťou vybavenia špeciálnych armádnych jednotiek USA, Nemecka, Švajčiarska a ďalších štátov. Prenosné filtračné systémy a sterilizačné prípravky Katadyn sa osvedčili v praktickej činnosti vládnych a neziskových medzinárodných organizácií ako OSN, Unicef, Caritas, Červený kríž, Lekári bez hraníc a ďalšie, ktoré poskytujú humanitárnu a rozvojovú pomoc v krajinách Afriky, Ázie, Latinskej Ameriky. 

Kategórie

Výrobcovia