cykloprilba Alpina PHEOS black-white, veľ.L

Kvalitná pretekárska prilba, ktorá aj napriek nízkej hmotnosti ponúka vďaka In-Mold technológii a carbon monocoque konštrukcii tú najlepšiu ochranu hlavy. Vnútorné polstrovanie je od..

Množstvo :
  • Kód: APA-HM-1005
  • Prepravná hmotnosť: 228g
  • Výrobca: Alpina
  • Dostupnosť: na sklade
Veľkosť :

Farba :

130.00€ 113.00€-13%

Kvalitná pretekárska prilba, ktorá aj napriek nízkej hmotnosti ponúka vďaka In-Mold technológii a carbon monocoque konštrukcii tú najlepšiu ochranu hlavy. Vnútorné polstrovanie je od roku 2012 u tohto modelu cyklistickej prilby vyrobené z antibakteriálneho materiálu, ktorý výrazne znižuje množstvo baktérií a zamedzuje tak vzniku zápachu pri potení.

Význam MONOCOQUE TEC koštrukcie prilieb na bicykel ALPINA Pri každom náraze - aj pri bodovom - je pôsobenie sily cez vnútornú konštrukciu rovnomerne rozdelené na celú štruktúru prilby. Vďaka MONOCOQUE konštrukčnému princípu je využitý celý ochranný potenciál IN-MOLD škrupiny prilby. Prilba je vďaka tejto vnútornej konštrukcii extrémne vyztužená a spevnená. Tak poskytuje maximálnu ochranu proti akémukoľvek nárazu.

Použitá technológia :
INMOLD TEC, HI-EPS, CERAMIC, RUN System, Y-CLIP, ERGOMATIC, C-FIT, EDGE PROTECT, MONOCOQUE TEC, CARBON STAYS, ANTBACTERIAL INTERIOR.

Charakteristika:
DOUBLE IN-MOLD
20 vetracích otvorov
Veľkosti : M (50-55cm), L (55-59 cm), XL (58-63 cm)

Dostupné veľkosti:
biela-čierna L (55-59 cm)

Hmotnosť : 220 g

Kategórie

Kupujte na splátky

Výrobcovia