rukavice LillSport Legend gul

Elitný pretekársky top model s vetruodolnou vrstvou Isowind na chrbáte ruky, ktorá je nalaminovaná na 1 mm perforovaného neoprénu pre vyššiu schopnosť tepelnej izolácie a odvetrania p..

Množstvo :
  • Kód: LILL-SPORT 0106
  • Výrobca: LillSport
  • Dostupnosť: na sklade
Farba :

Veľkosť :

49.00€ 32.00€-35%

Elitný pretekársky top model s vetruodolnou vrstvou Isowind na chrbáte ruky, ktorá je nalaminovaná na 1 mm perforovaného neoprénu pre vyššiu schopnosť tepelnej izolácie a odvetrania potu. V oblasti dlane a na prstoch je použitá losia koža, ktorá je zosilnené medzi palcom a ukazovákom.

Charakteristika materiálov:
Isowind
- je zložený z 3 vrstiev nalaminovaných materiálov: vonkajšia vrstva, vetru a vode odolná membrána, podšívka. Membrána Porelle je elastická, priedušná a má výborné parametre odvodu prebytočného tepla. Všetky tri vrstvy tvoria optimálnu celistvú textíliu, ktorá sa používa ako vrchná časť rukavíc. Využívame dva typy Isowind - čierny alebo hladký biely, ktorý je vhodný pre potlač.

Losia koža
- je extremne mäkká, hladká a odolná proti oderu. Veľmi ľahko a rýchlo sa po navlečení na ruky tvaruje. Materiál je porézny a vďaka vzduchovým komôrkam zaisťuje vynikajúcu tepelnú izoláciu. Ideálny materiál pre výrobu rukavíc na bežecké lyžovanie.
 

Dostupné veľkosti:  12


Veľkostná tabuľka Lill-sport

Kategórie

Výrobcovia