bežecká obuv INOV-8 X-TALON 212 (S)

Bola Vám súčasná verzia x-Talon 212 úzka? Tera..

Množstvo :
  • Kód: 5054167-043
  • Prepravná hmotnosť: 212g
  • Výrobca: Inov-8
  • Dostupnosť: na sklade
Veľkosť :

120.00€ 99.00€-18%

Bola Vám súčasná verzia x-Talon 212 úzka? Teraz prišla Vaša chvíľa. Široká verzia x-Talon 212 je tu!

Táto topánka nie je dobrá, táto topánka je úplne výnimočná. Desiatky medailí zo svetových šampionátov len potvrdzujú toto sebavedomie. X-Talon získal výsadné postavenie v krose, behu do vrchu, trailu, orientačnom behu, a najnovšie aj v prekážkových behoch.
Geniálna podošva X-Talon s mäkkou kontaktnou zmesou ponúka bezkonkurenčnú priľnavosť. Nech už bežíte vo voľnom teréne, lesnej cestičke, blate, snehu alebo leziete po lane pri prekážkových pretekoch, môžete sa na ňu spoľahnúť.

Zmes podošvy je veľmi podobná zmesi podošvy, ktorá sa používa na výrobu lezečiek. Vďaka tomu má x-Talon výborný grip tiež na kameňoch a v skalách (okrem mokrého vápna ).

Medzipodošva so sklonom 6 mm ponúka optimálnu kombináciu tlmenia a propriocepcie pre špičkovú krosovku.
Relatívne úzky zvršok má po celom obvode osadenie, ktoré pevne fixuje chodidlo v lôžku topánky a môžete sa tak spoľahnúť na maximálny výkon i v ťažkých traverzoch.

Pevný zvršok je opatrený DWR záterom, ktorý rieši dočasnú vodeodolnosť. V každom prípade materiál je nenasiakavý, drží svoj tvar a stále poskytuje výbornú priedušnosť. Ploché šnúrky netlačia na priehlavku, rozhodne odporúčame dvojitou fixáciu. Mäkší opätok neotláča achilovku, takže celkovo topánka krásne splýva s chodidlami a tvorí tak vyvážený celok.

212ka je jedna z najpresnejších topánok, koré dokážu presne čítať prebiehaný povrch.

Hmotnosť 212 g (UK8)

 

Dostupné veľkosti:

UK 11 (28,5 cm) EU 45,5

 

Veľkostná tabuľka obuvi Inov-8

Kategórie

Výrobcovia